Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, ha osszejovok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, ha osszejovok valakivel, akkor nem akarom teljesen megismerni?

Figyelt kérdés
Marmint,nem szeretnék túl sokat tudni rola,peldaul,hogy hány baratnoje volt,kikkel feküdt le előttem, milyen ember volt,miket tett stb,mert félek nehogy kiabranduljak belőle. Es jobb így, ha csak alig tudok rola valamit. Es,ha elkezdi meselni mondjuk a multjat,mert mar olyan szintre eljutunk,akkor leallitom,mert inkabb nem szeretném tudni,nehogy megvaltozzon,a rola kialakult képem.

2015. szept. 30. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám normálisnak, de végül is a te dolgod, bár lehet, a partneredet zavarja ez.
2015. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ezek szerint te egy képet alkotsz róla és nem akarod hogy az "álomképed" összetörjön. Valószinű a csalódok miatt van ez benned. De egyszer úgy is kíváncsi leszel vagy kiderül...főleg ha komoly szándékaid vannak vele és sok időre tervezel vele.
2015. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ilyet nem tudok elkepzelni(magamat komoly kapcsolatban):(

Mindig addig vagyok csak odáig valakiért, amig nem ismerem(felruhazom nekem tetsző tulajdonsagokkal az illetőt, es ahogy egyre jobban megismerem,rajovok,hogy nem ilyen. Ekkor jon a kiabrandulas.://

2015. szept. 30. 09:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Kettesnek igaza van. Ez az abrandozas, hamis kep magadban dedelgetese es a realitastol valo menekules tinikorban meg teljesen jo, viszont felnottkorban mar nem vezet jora.

Ugy fest, erzelmileg meg nem nottel fel egy kapcsolathoz, amivel nincs baj, csak ne eroltesd.

2015. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat,mar nem vagyok tini://
2015. szept. 30. 10:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Tartanek a helyedben egy alapos onismeretet, benned van a kulcs a valtozashoz, de ahoz azt is ki kell deriteni, miert felsz ennyire a realitastol es miert kapaszkodsz alomvilagba..
2015. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem normális. Így nem lesz hosszút, tartós kapcsolatod. A másik fél mindig érezni fogja a falat és ott fog egy idő után hagyni. Érzelemmentesen, fél szívvel nem lehet szeretni. Te se várj cserébe igazi szeretete. Neked kell megváltoznod.
2015. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"felruhazom nekem tetsző tulajdonsagokkal az illetőt, es ahogy egyre jobban megismerem,rajovok,hogy nem ilyen. Ekkor jon a kiabrandulas."


Most te egy álomképet akarsz, vagy egy élő embert magad mellé?

Ha álomképet, akkor javaslok egy barbie kent, vele eljátszadozhatsz, ő nem fog csalódást okozni neked, ne félj!

Nem vagy már tini? De úgy viselkedsz!


Mi az, hogy te felruházod a párodat neked tetsző tulajdonságokkal?? Normális vagy egyáltalán???


Egy embert megismerni kell, nem a saját önös vágyaidat felruházni rá!

Nem veszed észre, hogy te mindig csalódsz? Élvezed ezt a stílust?


Egyáltalán nem normális, sőt abszurd amit művelsz! Így soha az életben nem lesz kapcsolatod, ami normális!

Úgy tűnik túl sok mesét néztél, és te beleképzeled, hogy mindegyik Maga a tökély! De bocsi, ez a Való Világ, ahol az emberek tele vannak hibákkal és egyéniségekkel!


Változzál de sürgősen, hacsak nem akarsz egyedül megöregedni!


Kérdéseim hozzád: Miért jó számodra egy kitalált álomvilágban élned, ahelyett, hogy a valóságra törekednél? Félsz a valóságtól? Miért tartod normálisnak amit csinálsz?

2015. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kinek hogy! Van akinek csak annyi lényeges, hogy borotválja.e?
2015. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod, én megéltem ezt a másik oldalról, hosszú távú kapcsolatban. Borzasztó érzés ám úgy lenni valakivel, hogy rádöbbentem, nem RÁM volt kíváncsi, hanem az ideáljának próbált megfeleltetni. És mivel egy ideálnak SENKI nem tud megfelelni, ezért folyamatosan letolást kaptam, és éreztette, hogy nem vagyok elég jó...


Azóta szakítottunk, mindkettőnknek van új kapcsolata. És az exem épp nemrég panaszkodott, hogy neki valamiért minden kapcsolata problémás, konfliktusos, és nem érti, miért...


Javaslom, olvasd el ezt a könyvet:

[link]


Amit művelsz, az elég sokakra jellemző, tehát akár még "normális"-nak is mondható, de mindenképpen önsorsrontó hozzáállás, mert valódi, tartalmas kapcsolatot nem fogsz tudni megélni senkivel.

2015. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!