Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs itt sok idétlen kérdés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs itt sok idétlen kérdés? Biztos, hogy 18 fölött már felnőtt valaki, így ide sorolhat be bármit?

Figyelt kérdés
Nem provokálni szeretnék, ez valami javaslatféle inkább. Anno a discoban is 23, 25 vagy még több éves kortól mehettek felnőtt terembe emberek. Nem véletlen szerintem. Később érnek/érünk/értünk. Több év után vagyok most itt újra és azt hittem, a ebben az új,felnőtt témában értelmes kérdések lesznek, de nem. Vagy mi célja volt a szétválasztásnak?
2015. okt. 4. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is 2 év után tértem vissza és hasonlóan látom, mint Te. Mondjuk a diszkónál nem kell múlt időt használni, nálunk van olyan hely, ahova 25 alatt nem engedik be az embert. :)
2015. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem értettem a dolgot. Ráadásul rengetegszer azt látom, hogy még 18 éven aluliak is posztolnak ide. Felesleges volt szétválasztani.
2015. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen, tinik is, de ha értelmes kérdést tesz fel, írjon ide tényleg, vannak értelmesebb tinik. De most hadd ne emeljek ki kérdést erről az első oldalról is, amiket megláttam és csak néztem...


disco azért volt múlt idő, mert én most nem járok már pár éve. De hát akkor megnyugodtaaam :)

2015. okt. 4. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
A szétválasztás azért volt, hogy próbáljanak egy megoldást találni arra,hogy az értelmesen kérdezőket, ne fuztrálja a sok értelmetlen barom. Sokat nem vártam ettől, mert a régi rendszerben is bejöttek akkor is ki volt írva, hogy 18 felett ne jöjjenek.
2015. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi időben már betegesen sokat jártam ide, de szerencsére pont azért kezdem elveszteni az érdeklődésem amit írsz. A kategória 80%-a mehetne a tini párkapcsolatokba. Tapasztalatból tudom, hogy kb. 23 éves az a határ akivel így negyvenévesen már gyakran normális emberi kapcsolatot tudok kialakítani. Embertől függ persze, a saját lábra, munkába állás vagy gyerek érkezése mindenkinél nagy ugrás a személyiségfejlődésben. Nem mintha nem tudnék hozzászólni egy tini problémához, ahogy az én problémáimhoz is hozzá tud szólni egy aggkorú, sőt igazán ő tud. De ahhoz hogy ilyen nagy korkülönbség mellett közös nyelven beszéljünk, nagyobb erőfeszítésre van szükség mindkét részről. Erre se a szándék nincs meg, egyik részről sem, se a forma nem megfelelő. Ha valaki úgy teszi fel a kérdést, hogy nála idősebbek véleményére kíváncsi, vagy olyan a kérdés, hogy az én korosztályom problémáiról szól, akkor látom csak értelmét válaszolni.
2015. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
felesleges volt szétválasztani. Néha még 25 évesen is olyan kérdések tudnak kiírásra kerülni h csak pislogok.
2015. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen sok itt a tini is. És az ilyen lelki dolgokban mindig sok a hülye kérdés. De lehet kérni ignorálást meg ha nagyon hülye a kérdés akkor én átugrom.
2015. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is, a " felnőttek" között is van olyan aki buta kérdéseket, vagy válaszokat ír. és tinik között is van olyan aki értelmes, érett módon meg tudja fogalmazni a mondandóját. De valószínűleg ez mindig így volt, és így is lesz. 25-30 évesen közel se biztos hogy valaki valóban felnőtt.

de én általában a semmitmondó dolgokat inkább el se olvasom. mást nem nagyon tudunk tenni...

2015. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!