Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek van esélye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek van esélye? (lent. )

Figyelt kérdés

sziasztok!

szóval:az a helyzet,hogy van egy srác akivel gyakorlatilag csak vitatkoztam eddig nagyon ritkán beszélgettünk normálisnan 1x még a viták nelött kavartunk 1 alkalmas dolog volt,aztán ő összejött 1 lányal 6 hónapig voltak eggyüt elmondása szerint semmi nem történt mármint testi dolog mert a lány nem akarta.Most szakítottak és közölte velem,hogy azóta bejövök neki és,hogy most szeretne tbbet tölem szóval járni,de én nem tudom mennyire értelmes ez hisz eddig csak öltük eymást..de tény,hogy nekem se közömbös.


16lány.

előre is köszönöm a válaszokat.


2010. márc. 15. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tégy egy próbát. :)

Ha nem jön össze, akkor is volt egy jó advencsöröd, mellesleg még egy tapsztalattal is gazdagabb leszel.

Ja, és ne légy szomorú szakításkor.

Rengeteg emberrel megesik. :)


17/F

2010. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tökmindegy, hogy volt-e köztük valami azzal a lánnyal, vagy sem?


Egyébként járjatok. Pont olyan a kapcsolatotok is, kb. mindig, ha két különböző nemű ember vitatkozik, többnyire éreznek egymás iránt minimum szexuális vonzódást is.

2010. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat bárör örülnék ha töben is írnának:S:).igen miután kiirtam én is rájöttem h az a rész fölösleges nem tom miért írtam bele bocsi.
2010. márc. 15. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!