Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak lenézitek azt a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak lenézitek azt a nőt aki dolgozik?

Figyelt kérdés

Aki dolgozik,és nem keres sokat.

Azt tapasztalom ,hogy lenézik.


Sokat tanultam,sok iskolát elvégeztem,több végzettségel.

Sajnos szüleim nem tudtak engem támogatni,és ezért munka mellett tanultam ,hogy legyenek még végzettségeim.

Mára már sok végzettségem van és sok tapasztalatom.

Sokféle munkát végeztem,és mégis lenéztek emiatt.

De ezeket nem írom magamra,hogy mégis tanult ember vagyok sok tapasztalattal.



2015. okt. 5. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem azt a nőt, aki dolgozik, aki tesz önmaga fenntartásáért. Ha pedig a társam lenne, akkor megosztanám vele az otthoni teendőket. 40/F
2015. okt. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen végzettségek? Mert ha van 5 OKJ-s a munkanélküli által fizetett gyorstalpalód akkor attól azért nem kell hanyatt esni. De mindenképpen becsülendő, hogy legalább próbálkozol. Szóval nem lennél lenézve csak pozicionálni kell a dolgokat helyesen
2015. okt. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van szakmam,megsem abban dolgozom, minimalbert keresek.

Szeretnék tobbet kapni, de nincs lehetoseg, viszont becsulendo ha valaki igy is dolgozik mert sokan el sem vallaljak ennyi penzert,hanem akkor inkabb ülnek es várnak.

Nem szegyen a munka soha semmilyen szempontbol.

22N

2015. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

A munka sohasem szégyen!

Az lenne az,ha nem dolgozna és nem is akarna.

2015. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lig válasza:
100%
Sztem senkit nem kell lenézni, még az OKJ-s bizonyítványosokat sem. A hozzáállás a fontos. Más baj lehet ott, vagy rossz emberek között mozogsz. Fel a fejjel!
2015. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nagymamám mindig azt mondja "a munka nem szégyen, szégyelje magát az aki nem dolgozik"


Osztom a véleményét. Szerintem nem néznek le csak alacsony az önbecsülésed, ezért érzed úgy.

2015. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem. Szerintem örvendetes dolog.
2015. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!