Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ilyen beégés után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen beégés után még lenne esélye nálatok a lánynak vagy inkább ilyen barátnőt nem akarnátok?

Figyelt kérdés

Szóval, az történt, hogy mentem föltölteni a telefonomat az újságoshoz, és az eladó srác mindig fülig érő mosollyal köszön, meg már megdicsért többször, hogy milyen csinos vagyok, és hát igazából nekem is bejön a srác, de még egyikünk se lépett. És lehet már nem is fog... :( Szóval az történt, hogy akartam föltölteni a telefonomat, és kérdezte, hogy melyik előfizetőnél vagyok. És én nem tudtam, hogy most mire gondol, mert eddig mindig apu intézte ezt nekem, és benyögtem, hogy "őő, samsunk.." És láttam, hogy elmosolyodott, és mondta, hogy ez nem az előfizető, úgy érti hányas vagyok. És akkor egyből leesett, mondtam, hogy 30-as. És visszakérdezett, hogy Telenor? És mondtam, hogy igen, az a rózsaszín T betű. Közben láttam, hogy végig folytja vissza a röhögést. Nagyon ciki volt.

Ezek után szerintetek eláshatom magam előtte? Vagy annyira nem is volt ciki? Nem tudom mit tegyek, azóta arrafelé se mertem menni... :((

L/19


2015. okt. 5. 16:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen segítőkészek voltunk, meséld el mi történt!
2015. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Hát visszamentem, és mikor köszöntem rögtön elvigyorodott, és visszaköszönt, hogy jó napot :DD És nézegettem az újságokat, mert egyébként halvány lila gőzöm nem volt, mit akarok venni, és közben éreztem, hogy végig rajtam van a szeme. Aztán végre találtam valami testhez álló újságot, a festészetről meg régészetekről, és akkor onnan választottam egyet. És sikerült magam megint beégetni, mert mikor fizettem, mondta, hogy 300 valamennyi volt az újság, és rosszul adtam, valahogy a százasokba keveredtem bele. :DD De mert teljesen zavarba voltam, egyfolytában bámult, meg vigyorgott. És akkor mondta, hogy semmi baj, péntek van, megérti... És hát mondom, igen. És akkor esett le, hogy b_szd meg még csak csütörtök van... Ez meg csak röhögött. Úgyhogy kész, én itt végleg befejeztem, kezdem azt hinni, hogy direkt szívat engem folyton...
2015. okt. 15. 18:51
 33/33 anonim ***** válasza:
:) Ez aranyos :)
2015. nov. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!