Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ilyen beégés után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen beégés után még lenne esélye nálatok a lánynak vagy inkább ilyen barátnőt nem akarnátok?

Figyelt kérdés

Szóval, az történt, hogy mentem föltölteni a telefonomat az újságoshoz, és az eladó srác mindig fülig érő mosollyal köszön, meg már megdicsért többször, hogy milyen csinos vagyok, és hát igazából nekem is bejön a srác, de még egyikünk se lépett. És lehet már nem is fog... :( Szóval az történt, hogy akartam föltölteni a telefonomat, és kérdezte, hogy melyik előfizetőnél vagyok. És én nem tudtam, hogy most mire gondol, mert eddig mindig apu intézte ezt nekem, és benyögtem, hogy "őő, samsunk.." És láttam, hogy elmosolyodott, és mondta, hogy ez nem az előfizető, úgy érti hányas vagyok. És akkor egyből leesett, mondtam, hogy 30-as. És visszakérdezett, hogy Telenor? És mondtam, hogy igen, az a rózsaszín T betű. Közben láttam, hogy végig folytja vissza a röhögést. Nagyon ciki volt.

Ezek után szerintetek eláshatom magam előtte? Vagy annyira nem is volt ciki? Nem tudom mit tegyek, azóta arrafelé se mertem menni... :((

L/19


2015. okt. 5. 16:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem.

Akinek 19 évesen arról sincs fogalma, hogy jelenleg milyen mobiltelefonszolgáltatók vannak Magyarországon illetve, hogy ő melyikhez tartozik/mi a száma az már túl sötét lenne számomra.

Attól még, hogy apud intézi tudnod kellene mit is intéz. Már alapból egy hercegnőcskének gondolnálak aki azt sem tudja mit kap éppen csak kell neki.

2015. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ciki kinek cuki, nekem a kettő között. De egy biztos, ha tetszel neki nem ezen fog múlni. Nyugodtan mehetsz arra, most már lesz is apropó megismerkedni.
2015. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Na, ezzel most nagyon nagy butaságot mondtál Warrior! Soha nem voltam az, akinek mindig a legújabb telefon kell, csakhogy ő legyen a menő, én mindig akkor kértem újat, mikor az előző elromlott. Ez összvissz a második telóm, nem vagyok hercegnőcske, és nem vagyok elkényeztetett sem, azért, mert miután apu elment, abban egyeztek meg anyuval, hogy ő intézi az én telefonos ügyeimet, anyu pedig a nővéremét, hogy ne minden rá szakadjon. Persze ez addig ment, amíg felnőttek nem lettünk, és saját keresetünk nem lett, ami nálam most jött el. Illetve már a nyáron, de én olyan keveset telefonálok, hogykb. 3-4 havonta elég föltölteni. Szóval, nem is tudom már, mit akartam ezzel mondani, de a lényeg, hogy nem vagyok egy elkényeztetett hercegnőcske, aki apuci pici lánya, egyszerűen nem érdekelnek az ilyen dolgok, így nem is foglalkoztam addig velük, amíg nem volt muszáj. :))
2015. okt. 5. 17:37
 14/33 opened paradise ***** válasza:
Szőke...?
2015. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Hát, én elolvastam és jót nevettem. Aranyos voltál, nem ciki. Egyébként a Telenorral még cukkolt is kicsit, mert cukinak talált. :P
2015. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 opened paradise ***** válasza:
Szőke...?
2015. okt. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem ciki, inkabb aranyos :)!
2015. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Jajj, nem vagyok szőke... :((
2015. okt. 5. 18:17
 19/33 opened paradise ***** válasza:

Már? :D


Mindenkinek vannak ilyen fekete foltok a tudásán,olyan dolgoknál is,amik alapok lennének.

Nem gáz...de azért nagyon röhögtem volna :D

2015. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
83%

Jaguar Warriornak volt egy veled ellentétes véleménye, te meg egyből lebutáztad...


Na ez a ciki... Ha te nem tudsz valamit, akkor miért áll utána még feljebb?


Egyébként hogy dolgozol? Itt is kérdezték milyen telefonod van, azt mondod: fekete... Hát esetleg felvehetnéd a kis kacsódba és megnézhetnéd milyen típus, vagy túl messze van...?


Hogy van munkád...? Rejtély...

2015. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!