Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a párkeresésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párkeresésben sikeresek lenézik a kevésbé azokat?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

szerintem nem a sikerteleneket nézik le, hanem az önsajnáltató "úgy se lesz senkim", sírós, sült galambra várókat...

ismered a viccet amikor a nyuszika elindul, hogy elkérje a medvétől az ásót? na kb ugyanígy állnak hozzá...


22F

2015. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, de sok esetben igaz. Mint ahogy az is, hogy sokan lenézik azokat, akik neten ismerkednek.
2015. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nekem legalábbis csak az a fontos, hogy én sikeres legyek valamiben, aztán, ha ezt elérem, akkor csak azzal foglalkozom ,hogy ez nekem mennyire jó. Hogy mások mennyire sikeresek vagy sikertelenek, azt pont leszarom, nekem aztán olyan mindegy, jobb dolgom is van, mint hogy bárkit is lenézzek.
2015. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Sikeres vagyok a párkeresésben, de egyáltalán nem néztem le soha azokat, akiknek ez nehezebben vagy egyáltalán nem jött össze. Sőt, ami engem illet, képességeimhez mérten segíteni is próbáltam, ha arra kértek. Az más kérdés, hogy ismeretségi körömben annak nincs egyedül párkapcsolata, aki nem akar, vagy legalábbis, nem igazán akar, de akkor sem nézném le, ha akarna, de nem jönne össze elsőre/másodikra/sokszázadikra. Ez nem olyan dolog, amiért le kéne nézni bárkit is, vagy netalán sajnálni/szánni kellene.
2015. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ férfi vagy nő vagy.


Ha férfiként van kevés partnered, az nagyobb baj, mintha nőként.


Elképesztően ritka, hogy olyan nőt látok tartósan együtt egy férfival, akinek több partnere volt, mint a férfinak.

2015. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, mert azzal vannak elfoglalva, hogy van párjuk, nem másokon élcelődnek...

ugyanakkor a netes párkeresésről tényleg sokan mondanka rosszat, a szinglik is "azért odáig még nem süllyedtem" és a boldog párkapcsolatosok is "nem kell neked neten ismerkedni, olyan jó nő vagy, meglásd nemsokára lesz valakid".

Szerintem lehúzni valakit a párkeresési törekvései miatt az a gáz...

2015. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a # 2 írja...

Nem nézem le azokat, akik sikertelenek, mert nekem sem jött össze elsőre a boldog párkapcsolat, sok randi után sikerült végül.

Az önsajnáltatókat viszont szánom... akik szerint mindig mások a hibásak, meg a világ az ellenségük...

2015. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis a hozzáálláson és a gondolkodásmódon kívül a szerencsén is múlik a dolog.
2015. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem lenéznek,még hogyan... Bár én már megszoktam,mert a való életben is lenyomorékoznak,meg lúzer stb... Ezeket hallgatom mindig.

Csak abba nem gondolnak bele,hogy ez hogyan esne visszafelé neki...

Itt is ezen az oldalon is mindig belém rúgnak még jobban,segíteni az luxus.

Szóval hiába,ez van ezt kell elfogadni.

24/F

2015. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!