Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha valaki bejelolne Facebookon aki teljesen idegen számotokra? Visszaigazoljátok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 00:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Engem mostanában napi szinten jelöl be egy arab, de nem fogadom el. A követés funkciót meghagytam, annyit engedek, olyan személyes információkat úgysem osztok meg nyilvánosan. Ha valamit nagyon akar, írjon üzenetet.
2015. okt. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem. A héten is bejelölt 2 idegen pasi, de nem igazoltam vissza őket.
2015. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem, hogy idegen pasi bejelol, nyilvanvaloan ismerkedesi szandekkal. Elutasitom, majd megint bejelol. :D De egy sort nem irna, hogy mit is akar igazan... az ilyen mit var? Es nem 20 eves fiukrol beszelek, hanem 30-hoz kozelirol.


Volt mar olyan, aki jeloles nelkul irt, annak visszavalaszolok, ha normalisan irt. Megha elutasitom is.

2015. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak néha jelölgetni, de nem igazolom vissza. Minek? Semmi értelme nincs, nem ismerem őket, valószínűleg beszélni is max egyszer beszélnénk, és cserébe meg jól teleszemetelnék a falam butaságokkal, amik nem érdekelnek- főleg, mert nem ismerem őket, és így a frászt se izgatnak a nyaralós meg bulizós képeik.

Akkor jelölök vissza valakit egyedül, ha nem ismerős elsőre az arca, ha esetleg látom, hogy egy egyetemre járunk, mert akkor simán lehet, hogy ismerem, csak béna vagyok, és nem tudok róla :D

2015. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem igazolnám vissza, de megkérdezném, hogy ismerjük-e egymást, mert kíváncsi lennék miért jelölt be.
2015. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem. Ha sok közös ismerősünk van akkor megkérdezem, hogy találkoztunk-e már, vagy mit akar, mert rossz az arcmemóriám. De pasizni akkor sem ott fogok. Sokszor még azt sem jelölöm be akivel levelezek, ha amúgy nem ismerjük egymást. Szerintem ez az udvariasság része.
2015. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam. Amúgy is marhára unom, hogy mindenki szörnyen bele van mélyedve ebbe a gyökér oldalba és lassan már nincsenek valós emberi kapcsolatok. Leszervezni egy programot vagy ráírni egy messzire került barátra tök jó, de ismerkedni? Ne máááár.

Bár egyszer véletlen sikerült amúgy beégni. Előző este egy barátom baráti köréből megismertem egy srácot. De csak a keresztnevét jegyeztem meg. Másnap bejelölt egy ugyanolyan nevű ember, azt hittem ő az. Utána kiderült, hogy teljesen nem. Aztán még fel volt háborodva, mikor töröltem a tévedésre hivatkozva. :D

2015. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 KönyvmolyAnna válasza:
Attól függ.Először biztosan megnézem a profilját és ha szimpatikus akkor visszajelölöm.Szimpatikus:nem nagyképű,nem perverz és nem síkhülye.
2015. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!