Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Hogyan döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

A párom az egyetem elvégzése óta,immár 5 éve dolgozik egy cégnél. A héten hatalmas lehetőséget kapott,előléptetési lehetőség,nagy fizetéssel,nagy presztizzsel. Ezért tanult egész idáig. De van 2 gond ezzel: 1. Állandó éjszaki műszak lenne. 2. Ha nemet mond sanszos,hogy többet nem kap idehaza ilyen lehetőséget.


Ha elvállalja,mikor és hogyan találkozunk? Én nappali munkát végzek,gyakorlatilag jövet-menet elkerülnénk egymást.


Mások ezt,hogy oldják meg? Félek,rámegy a kapcsolatunk,mert nekem kell a partnerem társasága.



2015. okt. 11. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hánytól hányig dolgozol? Ő hánytól hányig dolgozna? Gondolom késő délután csak lenne egy kis időtök egymásra, nem? Na meg ott vannak a hétvégék! Ha máskor nem kapna ilyen lehetőséget, akkor talán nem kéne visszautasítsa, mert a végén még te húznád a rövidebbet, ha miattad nem fogadná el az ajánlatot. Amúgy sem jó, ha túl sok időt tölt együtt egy pár.. Szerintem.
2015. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

9-re érne haza,akkor én már úton vagyok,délután 6-kor indul.

Ha nincs túlórám sacc/kb. 1-1,5 órát találkoznánk. :(

Néha hétvégézném is kell.

2015. okt. 11. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan előléptetés ahol csak éjszakai munkával előre lehet jutni. én dolgoztam csak éjszakai műszakban aminek vannak előnyei, de vagy hogy előrelépés lenne vagy arra lehetőséget adna az teljesen kizárt. ha nem tud nappaliba kerülni a további előmenetele lezárult.


tehát ez valószínűleg csak ideiglenes éjszakai meló.


én nem fogadnám el. rengeteg lehetőség van az ember előtt pláne fiatalon

2015. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-1 hétvégézéssel is belefér.A napi 1-1,5 óra nem olyan kevés idő, sokkal rosszabb helyzetben lévő párok is oldották már meg.Ha tényleg ilyen jó ajánlat, szerintem el kellene fogadnia
2015. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3.-nak.


Energetikai szakterület.

2015. okt. 11. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!