Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve ismertem meg egy lányt, nekem tetszik. Ő a legelején kijelentette, hogy csak barát szeretne lenni, én ezt el is fogadtam, tiszteletben tartotom a döntését.

Ritkán szoktunk találkozni, legközelebb jövő héten fogunk. Na szóval múltkor is találkoztunk (jó múltkor, kb még nyár elején, nyáron kint dolgozott németben azt csak jövőhéten fog ő is meg én is ráérni) akkor is mosolygott meg jó kedve volt. Fb-n meg puszis smiley-kat küld meg azt a smiley-t, ami így mint ha kacsintana miközben az egyik szeme a smiley-nak szivecske (nem vagyok szakértő a smiley-féle dolgokban, még a smiley szót is nehezemre esik leírni). Néha csókos smiley-t is küld. Én ezt nem tudom hova tenni, hogy a legelején kijelenti, csak barátkozni akar, de ilyeneket küld fb-n. Én nem bánnám végül is, ha akarna valamit, mert nekem tetszik. Neten ismertük meg egymást, sőt, konkrétan itt az oldalon még anno 1930-ban XD :D mikor még szabad volt ismerkedni az oldalon.

Egyébként ő rendes lány. Hegesztettem neki egy szívecsként, szerintem örült neki. Én 19, ő 18. Mindketten végzősök vagyunk.

(Azért nem a tini párkapcsolatokba teszem ki a kérdést (bár nagyon hezitáltam rajta) mert mind a ketten felnőtt fejjel gondolkodunk, legalább is én úgy gondolom, a tini kategóriában szerintem nincsenek olyan tapasztalt, "felnőtt" felhasználók, mint itt, szerintem a két korosztály gondolkodása eltérő, ezért teszem ki ide, mert röviden, úgy gondolom, hogy ez a kérdés ide való)


2015. okt. 14. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Juj, szivecskeszemű smileyt küldött, akkor biztosan hozzád akar menni feleségül! Gyorsan rohand le, habár szádba rágta, hogy NEM AKAR TŐLED SEMMIT...
2015. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy kár volt kiírni a kérdést.
2015. okt. 14. 22:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, de azt egy éve mondta, amikor még képet sem látott rólam, azóta változhatott a véleménye.
2015. okt. 14. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,én ilyen szívecskés smiley-t nem küldenék annak,aki nem jön be...de szerintem annak sem,aki be jön xD
2015. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!