Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogyanálljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogyanálljak hozzá a valtozasnak?

Figyelt kérdés
Amolyan egyszerü lany vagyok,szetetnek en is vegre kitorni belsoleg es kulsoeg is.Vegyenek,eszre legyek valaki ,merjem kimondani amit gondolok. es ne szegyenkezek.Legyek vegre en isvalaki.Ne nyomjanak el,hatarozott .legyen sajat velenyem es akaratom.sokszor nincs akaratom,allandoan megmondjak nekem h mit csinaljak,nem merek es nem tudok nem mondani magamnak.Bator felnott no szeretnek,lenni aki nem fel attol pl hogy megszoljak.Hol kezdhetnem el a valtozast.Mar tobb mindent kiprobaltam.de nem igazan jutottam meg sikerre.Altalaban azert is mondok olyat hogy szeressen,mert nem biztos hogy igy szeretheto vagyo,inkabb negteszem a kivansagait
2015. okt. 15. 10:15
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Mintha csak a barátnőm helyzetébe lennél...Nos, mindenképpen önbizalomnövelő tréning kellene. Emellett foglalkozz olyan dolgokkal,amiket szeretsz, igy sikerélményeid is lehetnek. Az akarat dolog...na az már húzósabb, nem megy egyik napról a másikra...De semmiképp se másoktól várd, hogy majd dícsérnek, meg ilyenek....

Sok sikert.

26/F

2015. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el,h. nem vagy tökéletes,közhely,de igaz,ne a hibáidat kendőzgesd,azért,h mindenki szeressen,mert nem fognak.Azt erősítsd magadban,amiben jó vagy,mert nem véletlenül kap minden ember képességeket! Gondololom Te se imádsz mindenkit,akkor miért kéne mindenkinek megfelelni?
2015. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Aki mindig másoknak akar megfelelni, lemond arról, hogy önmagáért szeressék."


Nekem pszichológus segített megtalálni és hitelesen képviselni önmagam, pedig előtte sok mindent megpróbáltam. Egyedül nem ment, szakemberrel viszont igen.

2015. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig jo lenbe.ga sahat naganert szeretnenek nert ertejes no vagyok velulrol a mistani lanyok nem ilyenek
2015. okt. 15. 15:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Itthon gyerekkoromba elnyomtak aki viktam mindig anya dontotte el hogy bejem ni jo neg a tobbi csakadtagom meg mas.es most itt vagyok felnitt onbizalom hianyos nokent.Ha valamut szerettem akkor mindig azt nondtak ran hogy ugy is hulyeseget mindok
2015. okt. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!