Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne érezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne érezzek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Sziasztok

szeretném ha először is nem lehhurognátok vagy hülyének néznétek csak tanácsot kérek!

Férjemmel nem indult zökkenőmentesen a kapcsolatuk,mikor összejöttünk mind a kettönknek volt kapcsolata és úgy jöttünk össze,fél évig minden rendben volt aztán szakitani akart az anyagiak miatt és hogy én szeretem,ragaszkodom hozz(ez neki új volt) mert elöző asszonyának fel vett milliós hitelt és alig birta fizetni a lényeg hogy csúnyán ki lett használva ez miatt szivtam én,engem 3x ott hagyott de 2x visszasirtam magam a harmadik alkalommal meg elhagyott 20 napra és állitólag a munkatársánál volt közben az exéhez ment vissza bosszúból (állitólag nem volt köztük semmi,se csók se szex bár palimadár nem vagyok!) aztán mikor elutaztam jó messzire rájött hogy mennyire szeret és tepert persze visszafogadtam de nem tudtam hogy az exénél van....vsszajöttem hozzá és kb 1hónapig minden szép és jó volt mig ki nem derült..nagy balhé volt de nyeltem egyet,hozzámentem és várjuk a közös babánkat De zavar hogy ő sokkal jobban élt az exével mint velem,több mindent tudtak vásárolni mint velem...vagy pl kinek rosszabb az exének hogy otthagyta a pénzeszsák és van már felesége aki babát vár vagy nekünk az anyagiak miatt...lehet nektek gyerekesnek tűnik de én egy lelkis ember vagyok és a mai napig nem nagyon tudtam megemészteni..tanácsot tudok adni? olyan féltékeny vagyok alaptalanul..mit tegyek? valaki hasonló helyzetben? de megjegyzem azóta a párom minden kivánságomat lesi,egyszerűen a tenyerén hotdoz :)



2015. okt. 16. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

most jön majd itt mindenki a "miért nem hagytad ott,én ott hagytam volna nem hogy még gyereket szüljek neki" válaszokkal de 1 ez a te életed és nem az övék,ne tudják már h neked mi a jó 2 ha szeretted persze h visszamentél hozzá,ilyenek vagyunk mi nők hogy MINDENT elnézünk nekik ha szeretjük őket...ez a nagy mázlijuk...

kérdésedre a válaszom:semmit nem tudsz csinálni...az érzéseinknek nagy pechünkre nem tudunk parancsolni,mindig azok vezérelnek minket...majd talán egyszer túlteszed magad rajta,de ha más nem a baba majd elvonja a figyelmedet erről :)

2015. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Volt olyan mikor azt gondoltam hogy itt hagyom a picsbe...de jol mondod hogy nagyon szeretem de lekopogom azóta csak nekünk él :) csak a zavaró érzések vannak itt....

Remélem el feledteti :)

2015. okt. 17. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked is volt valakid .ő is gondolhatta h nem felel meg neked.az jó h a tenyerén hordoz.lehet h az exe manipulatív v akaratosabb volt a kelleténél.őszintén mond el neki h ez téged mennyire bántott,mert ha ezt magadban folytod hosszútávon nem lesz jó vége.

A kicsire meg vigyázz ha sokat rágódsz .nehogy korababa legyen.

2016. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!