Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le ezt a féltékenységet?

Figyelt kérdés
a barátom más egyetemre jár mint én, és vele egy egyetemre jár az exe, aki az első nagy szerelme volt. ez alapból nem lenne gond, de havi többször járnak el együtt bulizni, ahova én sajnos általában nem tudok menni (csak ritkán) mert az egyetem mellett hétvégente önkénteskedem és nem tudnék rendes munkát végezni hulla fáradtan..de mindig mondja a barátom hogy milyen jól érezték magukat és engem mindig nagyon rossz érzéssel tölt ez el.. számonkérni meg nem akarom, mert akkor úgy érezné hogy nincs meg a bizalom köztünk
2015. okt. 17. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
S szerinted megvan a bizalom? Nekem se úgy tűnik, hogy meglenne. Első nem első, haverok, ha meg akarna csalni akkor nem kellene elmenjen buliba, előadások után/helyett is megteheti. Ugye nem azt várod el, hogy hagyjon mindennel fel? Bizzál meg benne, a te barátod.
2015. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy a párodban nem bízol meg.


Ajánlom figyelmedbe a következő videó megnézését:

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


A barátod téged szeret, veled van, tehát ne rontsd el ezt az idilli képet a zöldszemű féltékenységgel!!


Kösd le az agyadat, mert túl sok szabadidőd van, ezért fantáziálsz össze-vissza mindent!

2015. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!