Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes makacskodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes makacskodni?

Figyelt kérdés

Ma találkoznánk a barátommal, de még nem írta meg hogy mikor. Én meg úgy vagyok vele hogy nem írok rá, ha igazán akar velem találkozni akkor írjon.

Csak hát múlnak az órák, kb-ra tudom hogy este mikor ér oda arra a helyre, de csak mert megnéztem útvonaltervezőben. :S

Ő most dolgozik, de egy üzenetre mindig szokott lenni ideje, de akár reggel is megírhatta volna.

Mit csináljak? Ha együtt vagyunk akkor minden idillinek tűnik, pont most bukna ki hogy nem is számítok neki semmit?


2015. okt. 17. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Írjál neki, nem fog leesni a gyűrű az ujjadról. Lehet, hogy elfelejtette, mert sok dolga van, vagy csak arra vár, hogy egyszer az életben te keresd őt.

22/L

2015. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dolgozik.
2015. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Es ilyeneknek van parja...:)))

Irj neki te, hogy akkor mikor tali?

2015. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
Kenyééér...
2015. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!