Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk/Ferfiak! Ti kinevetnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/Ferfiak! Ti kinevetnetek ezert a parotok?

Figyelt kérdés

Csak felmerult bennem a kerdes, mikozben horror film szeruseget neztem, hogy ha a baratnotok megijedne a filmtol es elbujna a takaro ala vagy azt kerne kapcsoljatok ki es nezzetek mast.

Ti kinevetnetek azert mert felt mikozben Ti egyaltalan nem ijedtetek meg?

(Nem ilyen a baratom, csak kivancsi vagyok)



2015. okt. 21. 00:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
En nem vagyok kedves :D Ti meg tapintatosak nem vagytok.
2015. okt. 21. 00:49
 12/23 anonim ***** válasza:
56%
Úgy röhögnék, hogy kihívnák a rendőrséget. :D Csak viccelek, elmosolyodnék, bebújnék hozzá és lesmárolnám a kis beszarit.
2015. okt. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 _Harry Potter_ ***** válasza:

Mosolyognék, mert poénosnak tűnne a szituáció, de nem nevetnék.


Hasonló egyébként történt már, igaz, az nem horror volt, hanem egy olyan film, amiben tömény volt az erotika. Kérdeztem tőle, hogy ne nézzük? Mert tudtam, hogy zavarják az ilyenek. Akkor utána nem néztük. :D


Bár én egyedül megnéztem aztán később.

2015. okt. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5%
Adnék neki olyat visszakézből,hogy falnak menne.
2015. okt. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem jövök össze olyannal, aki ilyen hulladékot néz. :)
2015. okt. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mi a párommal megbeszéltük ki milyen filmet szeret. Amit nem, pl. horror, trhiller, stb... azt külön nézzük meg. Miért kellene egy másik embernek kényszerből megnéznie olyat, amitől pl. fél?
2015. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit keres itt ez a kérdés, a tini párkapcsolatok kicsit lejjebb van.


Sokan vannak, akik nem igazán bírják a horrort, nem hiszem, hogy ezért ki kellene őket nevetni. Viszont ha ennyire félsz tőle, akkor ne nézd. Ha a barátod nézi, nem kell kikapcsoltatni vele, egyszerűen menj át a másik szobába, vagy beszéljétek meg, hogy akkor nézzen ilyeneket, amikor te nem vagy ott. Mert egy ideig még talán cuki is, hogy a másik ott ijedezik mellettünk, de egy idő után baromi idegesítő, hogy filmet nézek, valaki meg ott visít, mint egy szopós malac (bocsi).

2015. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a horrort, iszonyat ijedős vagyok, a sztori általában viszont érdekelni szokott. A barátom szereti a horrort, így néha még akár moziban is nézünk. Azaz, ő nézi, én meg a vállához fordulva, csukott szemmel reszketek :D Nem nevet ki, inkább csak mosolyog, hogy mennyire cuki dolognak tartja, és szorosan megölel. Volt olyan pasim, aki direkt még ijesztegetett is közben, hát, érezhető, melyikük az értelmesebb.
2015. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy lányként írok, de leírom a barátom reakcióit ilyenkor.

Én sem vagyok oda a horrorért,de van néhány thriller aminek érdekel sztorija, és szívesen megnézném, ám a véres, lefejezős és a többi dúrva jelenetet nem bírom.

Ilyenkor a barátom előre jelzi,hogy most nem kéne odanézzek és eltakarja a szemem:D Majd miután vége lett a jelenetnek szól,hogy mostmár odanézhetek. Nem nevet ki, ő teljesen megérti,hogy egyszerűen nem bírom nézni. Ha meg véletlen csak azért is odanézek, akkor mindig mondja,hogy ő megmondta .. :D

2015. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Fiúkkal előfordulhat, egy férfivel már nem történhet meg hogy emiatt kinevesse a párját ilyen esetben.
2015. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!