Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én leszek a rossz barátnő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én leszek a rossz barátnő, ha ezt mondom neki?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőm pár hete összejött egy sráccal, aki szó szerint egy idegbeteg. Telefonban hallottam, ahogy lek*rvázza a barátnőmet, hogy az csalja őt mindenkivel, holott sehol semmi. Én a telefonban higgadtan megmondtam, hogy nem kellene gyerekesen viselkednie, erre a srác engem is elhordott minden szarnak. Én megmondtam a barátnőmet, hogy dobja ki, mert ez kibírhatatlan. Én vagyok a rossz barátnő, ha megmondom, hogy nem érdekel, mi van a fiúval, nekem ne is meséljen róla azok után, amiket rólam (számára egy ismeretlenről) mondott a fiú?
2015. okt. 21. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp tegyél így, csak ne sértődj meg - és ne is szidj vissza -, mert akkor már te is ugyanolyan szinten leszel. Mondd neki, hogy nincs semmi bajod, de akkor mostmár nem szeretnél hallani felőle.
2015. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
ez kell a mai lanyoknak szomoru
2015. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem fog rád hallgatni. Ő is csak nőből van, ezért a srác vonzó külseje teljesen elvakítja, nem érdekli semmi más.
2015. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!