Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-Férfiak szerintetek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Férfiak szerintetek ezek a nők normálisak?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom nem szeretném őket megbántani (bár ha megbántódnak az se érdekel...) csak annyira elcsodálkoztam, hogy vagy 10 percig nem tudtam mit szólni.


Megpillantottam ezt a kérdést, olvassátok el a válaszokkal együtt (nyugi, rövid):

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Hát komolyan mondom, ha nem kajáltam volna ennyire be vacsorára kiestem volna a székből! :DD


Én is csaj vagyok(20), de nem tudtam, hogy a nők így vannak vele...


Ezek szerint ők egész nap visszatartják? Hogy lehet azt egyáltalán visszatartani?

Én mindig ki szoktam engedni, nem tartogatom órákig vagy rohanok ki ezért a wcre. Hát nem ez a normális?


Nem hallani, nem is büdös meg semmi. Mi értelme lenne ezért kiszaladni a wcbe? Ez már szinte beteges!

Ha olyan a helyzet max arrébb állok vagy valami, de akkor se tartom azért vissza vagy szaladok ki a mosdóba egy "puki" miatt.

Nem is fér a fejembe, hihetetlen számomra, hogy ilyesmi létezik!


Szerintetek velem van baj vagy igazam van?



Most meg kitört rajtam a röhögőgörcs, pedig amúgy nem vagyok ilyen gyerekes. De ez a kérdés...


Ha már itt tartunk van valami ehhez hasonló sztoritok? :)

Hagy röhögjünk már azon is.


2010. márc. 17. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem ezen mi fennakadni való van, illetve mi ilyen baromi vicces... Szerintem csak te problémázol ezen.

De ha az neked sztori, hogy valaki kimegy a mosdóba, mert nem akar mindenki orra alá büdösíteni, hát akkor gratulálok :)

2010. márc. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Én sem futkosok ki ezért a vécére, de ennyire nem vagyunk egyformák. Ja és ha visszatartanám, tuti akkor nem kéne ha a vécén vagyok, amint kilépnék érezném hogy kell, tehát szerintem ez nem egy szelep amit kinyitok és kész, mert akkor reggel minden szelepemet kinyitnám, vagy amikor épp ráérek és egész napra meg van oldva a gond.

Sztoriról csak annyit, hogy olyan munkahelyen dolgozom ahol sok az emelgetés meg erőlködés és előfordult hogy valakinek akkor jött a gáz mikor pl. valami nehezet cuccoltak egy lépcsőn és mögötte ment valaki. Még egy ok arra hogy ne tartogasd ilyen nehéz helyzetekre.

2010. márc. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szeretek társaságban szellenteni, mert nem egyszer sikerült olyat kiengedni, ami még az én szememet is csípte :D Sz'al jobb félni mint megijedni.
2010. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

ne haragudj, de erről most egy izzadt,büdös amerikai kamionsofőr jutott eszembe: sörhas, olajos izzadt ruha, és sorbanállás közben fingik hangosan. Szerintem teljesen normális, ha egy nő nem engedi el ott magát, ahol jólesik. Ez férfiaknál is gáz (szó szerint), nem hogy nőknél! Mert ha otthon van, egyedül, és szeles...hát akkor jó,menjen, aminek mennie kell...de hogy mindenhol...

19L

2010. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem min vagy így kiakadva. Én csaj vagyok, de ha finoman halkan elpukkantanám magam te kérnél meg, vagy könyörögnél hogy menjek a wc-re és ott eresszem el. Igen, néha kimegyek a wc-re pukizni, mert nem vagyok bunkó, hogy a callcenterben eregessek ahol dolgozom. Amúgy otthon, meg a barátom előtt simán nyomok bármilyet, tehát nem vagyok álszent meg ilyenek. Örülj neki ha nem szellentesz büdöset, és hagyd meg a csajoknak hogy kimenjenek a wc-re ha nekik úgy jó.
2010. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úgy látszik akkor én kevesebbet szellentek az átlagnál és semmi hangja nincs és csak nagyon ritkán "szagos".

Elnézést kérek, akkor ha ennyire különbözőek vagyunk...

Mondjuk ettől függetlenül továbbra is furcsa nekem az ügy, dehát ez van. :D

2010. márc. 17. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdést, amire ez a téma hivatkozik én nyitottam. Fiú vagyok.

Úgytudom, hogy a lányok általában szégyellősebbek a pukizás terén, és eszembe jutott, hogy emiatt vajon vannak-e lányok akik kimennek a vécére pukizni.



Callcenter-es lány:


Amikor kimész púzni a wc-re, letolod a gatyád, és ráülsz, vagy egyszerűen bemész és ott állva elengeded?

2010. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor se ülök rá ha szarok, nem még hogy pukizni. Amúgy nem tolom le.
2010. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel az "akkor se ülök rá, ha szarok" stratégiával, mert egyszer nagyon rámjött a szarás, és énis guggoltam mer mocskos volt a wc, de akkora erővel lőtt ki a tojás, hogy a vécé mögé repült. :D
2010. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!