Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzek?

Figyelt kérdés
megállás nélkül szorongok. Nem tudom mi tevő legyek, de a mellkasomban lévő szorító érzés kicsinál. Volt egy több mint 2 éves kapcsolatom ahol bántottak. Igen, a srác néha kezet is emelt rám, vagy ha más nem akkor lelkileg bántott folyamatosan. Én mégis szerettem és amikor kidobott ragaszkodtak továbbra is hozzá, de egy hónap múlva megjelent egy férfi és megmentett. Ő a mai napig nagyon szeret de úgy mint a barátját, az egyetlen ember akibe szerelmes tudnék lenni. Utána csak most nyáron volt egy kapcsolat ahol végre éreztem valamit erre csak kidobott a srác és megalázott. Egyféleképpen tudok bármit is érezni most már, ha lefekszem vlakivel. Csak akkor tudok lelkileg elengedni ha szexelek. Ribinek tartom magam. Rengeteg ferfivel voltam ebben az évben. De szükségem van edzésekre és ezt sehogy másként nem tudom megkapni. Össze fogok omlani teljesen. Már tényleg nem tudok senkire sem úgy tekinteni hogy kelleni is fogok neki vagy ő nekem. Érezni akarok. Szeretni. De nem tudok. Mit tegyek?
2015. okt. 26. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
érezd magad jól
2015. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát vmi oka csak volt h így alakult...amiért mondjuk nem kellett volna egyik ágyból a másikba menni...miért voltak ilyenek veled?
2015. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" Igen, a srác néha kezet is emelt rám, vagy ha más nem akkor lelkileg bántott folyamatosan. Én mégis szerettem és amikor kidobott ragaszkodtak továbbra is hozzá,"


Ez a no comment kategória. Irány a pszichológus.

2015. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Szerintem ezen már "túl van" a kérdező
2015. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, azért kóborlok egyik ágyból a másikba, mert az egyetlen pillanat amikor vannak érzelmeim.

A pszichológust megjártam, semmit nem ért, egyedül azzal az emberrel értem el valakit aki megpróbált kihúzni a szarból, ő most a legjobb barátom. Mégha az egyetlen ember akit szeretni tudnék akkor is.

Fogalmam sincs mit tegyek.

2015. okt. 27. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Antidepresszánsok vannak?
2015. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, de semmivel sem érzem jobban magam tőle.


Amúgy köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2015. okt. 27. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!