Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek abba a kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek abba a kapcsolatba, ahol a férfi azt mondta, hogy neki a munka az első, a legfontosabb, van tapasztalatotok ilyennel, ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én azt mondtam neki,hogy szép dolog a siker, de ahhoz nem tudok este hozzábújni. Ő mondta,hogy igen igazam van részben,de neki azért is fontos ennyire a munka,hogy ne egyik napról a másikra éljen, hanem meglegyen minden anyagi feltétel. Szereti a munkáját, jól keres.Szeretne családot, de én nem tudok ezzel a kijelentéssel most hirtelen mit csinálni.

2015. okt. 29. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Még egy dolog eszembe jutott, bocsi, hogy megint külön kommentben írom. Ha nincs igénye vagy rálátása arra, ő miben hibázott az előző kapcsolataiban, csak elvárásokat támaszt, akkor nem biztos, hogy működni fog vele egy hosszútávú kapcsolat.
2015. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek veled kedves utolsó.
2015. okt. 29. 18:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Hanyagold. Sosem leszel boldog.
2015. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én hanyagolnám. Mi a napokban döntöttünk munkahely váltás mellett. Párom vezető beosztásban van egy multinál, de azt mondta inkább keres kevesebbet, neki nem éri meg az ami felsővezetőknek, hogy aludni járnak haza az üres házba. Esténként 8-9 között ért haza sokszor hétvégén is bement. Így nehéz egy párkapcsolatot fenntartani. Én se keresek rosszúl, úgyhogy anyagi szempontból megteheti szerencsére ezt a váltást. Családot szeretnénk nem csak agyonstresszelt fáradt hétköznap estéket.
2015. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

minden kapcsolat két félen és az ő helyzetfelismerő és kezelő képességeiken múlik. ha mindketten ügyesek vagytok, akkor lehet akár egy ilyen helyzetet is kezelni, de ha ő nem akar változtatni, te meg nem tudod ezt elfogadni, akkor nem fogtok megoldást találni.


megpróbálhattok kompromisszumokat kötni, hogy te elfogadod, hogy ő a munkájának él, ha vannak cserébe munka mentes időszakok, amikor együtt vagytok és csak veled foglalkozik, a munkájával nem. meg ha kijelöltök célokat, hogy miről is szól ez az egész, miért és főleg meddig akarja így csinálni, mikor és hogyan tud ezen változtatni majd, mert például, ha gyerekek lesznek majd, akkor ez nem fog működni. de akkor vajon képes lesz-e a munkát háttérbe szorítani, vagy pont, hogy mégjobban rákapcsol majd, hogy a gyereke(ke)t is el tudja tartani, így méginkább a munkát fogja nyomni és a családot hanyagolni?


esetleg beszélgessetek el a halász és az üzletember történetéről:

[link]

2015. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy rosszul látom, de szerintem nem kötődik Hozzád igazán. Ha így lenne, akkor nem lenne kérdés,hogy mit tartana fontosnak.

Mindenkinek fontos a munkája hiszen ebből élünk. Azoknak, akiknek családjuk/gyerekük van még fontosabb, hiszen felelősek vagyunk Értük, biztosítani kell a megélhetésüket.Én nem kockáztatnám meg a helyedben az,hogy vajon másképp" lesz-e a fontossági rangsor ha családot alapít.Nem tudom elképzelni a család mindennapokról szóló életét úgy,hogy Neki csak a munkája fontos.

2015. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én szakítanék vele. Nem tudhatjuk, hogy a feleségétől miért vált el, ha Őt is elhanyagolta mert mindig csak a munka, tökre megérteném, ha a nőnek elment volna a kedve attól, hogy szépen takarítson, rendet csináljon, meg főzzön rá...

Én mai eszemmel eleve kérnék referenciát egy volt feleségtől/barátnőtől, mert én csak az ex-élettársamtól hallottam a sztorikat, amik nagyon szépen ki lettek színezve és persze sosem Ő volt a hibás.... Ha tudtam volna hamarabb, hogy megbizhatatlan, mert előtte 3 ex is ezt mondta utána, meg felelőtlen, sosem állok össze vele!

2015. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!