Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehézkes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehézkes az összeköltözés? Vagy nem is akar összeköltözni?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve szeretnék összeköltözni barátommal,mivel nem egy városban lakunk,így a nagy kérdés: hogy hol.Eleinte elvoltunk a hétvégi talikkal,ismerkedési szakasz..stb,meg az otthoni körülményei(ő dolgozik,de a család elég szegény,egy kocsi van csak,az övé,emiatt nem akarta annyira ott hagyni őket,aztán meggyőztem,hogy de akkor én alkalmazkodok jobban hozzá,költözzünk a közelükbe,nekem kellene bejárnom,de nem találunk már 2 hónapja ott albérletet.Ő nézegetett,de volt,hogy elfelejtette megnézni a helyi újságot,én neten nem találtam szinte semmit).Most le is álltunk egy időre a kereséssel.Végre eldöntöttük volna,hogy együtt lakunk,de lakást nem találunk..Ahol én dolgozok,ott könnyebb lenne találni,mert nagyobb város,de ő meg nem akar idejönni,mert nagy zaj,ő a nyugodt,vidékibb életet kedveli.Akkor most mi lesz?Ott nincs albi,ide nem akar jönni.Úgy érzem,meg se próbál alkalmazkodni.Mindig azzal jön,majd megoldódik,de nem tudom mire vár,a a sült galambra?Szeretem,nem akarok fenyegetőzni,hogy ha nem költözünk össze,ott hagyom,stb,Én lakótársakkal élek,nem a szüleimmel,de nem vagyok velük túl jóban,én innen már ha elköltözök,a párommal szeretnék élni.Aki szereti a másikat,az nem akarja minden nap látni,vele kelni,feküdni,most komolyan?Vagy én akarok túl sokat?Egyébként szeret,megbízható,hűséges,komolyra tervez velem(legalábbis ezt mondja).Mások egy hónap után összeköltöznek,alig várják,hogy együtt lakhassanak,itt meg megy a totojázás.Mindenki csak ezt kérdezgeti,na még nem költöztetek össze?(persze tudom,másnak semmi köze hozzá,de akkor is,már nekem kellemetlen) Úgy érzem néha,nem is akar velem együtt lakni. Szerintetek? 25 felettiek vagyunk mindketten.

2015. okt. 29. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem érdekes ez az időhúzás. De nem is azzal van itt a gond szerintem, hogy nem akar, hanem hogy túlságosan függ a családjától. Neked azt mondja hogy oké, lép, közben pedig maradni akar.

Esetleg városneveket írnál, hogy tudjunk viszonyítani, ő húzza e az időt vagy tényleg nincs arra semmi?

2015. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ők egy kis településen laknak, ami köztes megoldásként felmerült egy vidéki kisváros,én pedig egy vidéki nagyvárosban lakok (megye székhely)
2015. okt. 29. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi annak idején kb 1 beszélgetésben eldöntöttük. Igaz mázlink volt mert lakótársam akkoriban jelentette be, hogy elköltözik úgyhogy mrgvártuk míg kicuccol és párom becuccolt. Az elhatározás és a megvalósítás közt pár hét volt.
2015. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Mintha csak az én sztorimat írtad volna le!! Néhány apró különbséggel, mint pl mi már 30 felettiek vagyunk, iil nekem a városban van egy saját lakásom, ahol egyedül élek, tehát bármikor jöhetne. De az összes többi paraméter szinte egy az egyben stimmel. Neki én vagyok az első komoly kapcsolata, mi már másfél éve járunk, fél éve lakom a lakásomban, azóta mondom neki, hogy jöhetne. Igaz, akkor ott kéne hagynia a családját, esetleg új munkahelyet keresnie a városban, vagy ingáznia a mostaniba. Az nem merült fel, hogy én költözzek arra, mivel a szülei házába nem mennék, albérletet butaság lenne ott fizetni, ha már van lakásom, és munkalehetőség is kevesebb feléjük. De ő szereti arra... Amikor rákérdezek, hogy mikor jön, kitérő választ ad, időt húz! Nagyon nagy félelmem, hogy egyszerűen nem én vagyok az a nő, akit keres. Ünnepek után tisztázni akarom ezt vele, mert ennyi idősen egy idő után már megalázó ez a helyzet...
2015. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bennem többször tudatosította,hogy engem szeretne,viszont bízik abban,hogy talán megkedvelem a falut,ahol lakik.Erre persze ne számítson,mondtam is neki,hogy én oda nem költözök,ez biztos.És nekem se kéne húznom az időt sokáig...
2015. dec. 11. 21:13
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Érdeklődnék, hogy álltok? :) Nálunk sajnos a helyzet változatlan..:( Most az a legújabb érve, hogy neki mindent (szülői házban élés, munkahely és anyagilag kényelmes élet) fel kéne adnia, nekem viszont semmit. Ehhez már nem tudok mit hozzáfűzni..:( Közben azt mondja szeret, nélkülem már el sem tudja képzelni és arra kér bízzak benne! Nem tudom, mégis mire számít, meddig mehet ez így?

2016. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is változatlan sajnos.. Viszont mivel a mostani albim nem tetszett és gondoltam nem várok arra,hogy kegyeskedjen velem összeköltözni,addig meg itt legyek,kerestem másik albérletet,ahol egy fiú lesz a lakótársam...Elég furcsán reagálta le a barátom,és kijelentette,hogy nem sokáig kell úgysem ott legyek azzal a fiúval.. Kíváncsi leszek,ez sürgetni fogja-e...
2016. ápr. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!