Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja a legtöbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja a legtöbb férfi visszataszítónak a kövér nőket? Egyesek úgy irtóznak tőlük, mintha valamilyen ragályos betegségben szenvednének.

Figyelt kérdés
Holott azok a kövér nők, akiket ismerek, jellembelileg, személyiségbelileg mérföldekkel lekörözik az általam ismert legtöbb vékony nőt. Ez semmit sem jelent? Minden csak a test?
2015. okt. 31. 13:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
Nehezen hiszem el, ha valaki tényleg rendesen sportol és az evésre is odafigyel, akkor egyáltalán semmit nem változik az alakja idővel.
2015. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%
11-es. Van aki nem hazudik és mellette nem műkajákat eszik, ami telített zsírsavakkal meg szénhidráttal van tele, mert odafigyel rá, mit eszik. Nem kell mindegyiket lenézni bakker.
2015. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%

Sok múlik azon, hogy ki milyen emberekkel találkozik.

Pl. nekem volt egy kövér nő ismerősöm, aki nagyon fenn hordja az orrát.

Online vannak olyan kövérek, akik cseszegetik a másik oldalt, holott ha valaki pl. fogyásra hajlamos, nem sokat tud vele kezdeni, és ugyanúgy lehet rossz, mint a túlsúly.

Ismerek jó kedélyű, segítőkész kövér embert is.

Aztán pl. anyukámnak majdnem ráment az életére a túlsúly.

Szóval ha pl. valaki előtt túlnyomórészt rossz minta van, szkeptikussá és távolságtartóbbá (rossz esetben ellenségessé) válik az adott tulajdonságú emberekkel kapcsolatban.

2015. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
Masterthief, na, na, a genetika csak annyiban játszik közre, hogy valaki hajlamos a hízásra/fogyásra, de attól még nem lesz feltétlenül kövér, illetve rájátszhatnak erre bizonyos gyógyszerek (pl. a pszichés betegségekre adott gyógyszerek jellemzően ilyenek). De ha valaki odafigyel magára, akkor normál mederbe tudja terelni a testalkatát, és nem kerül a végletbe, és pl. egy hízásra hajlamos ember legfeljebb molett lesz, de nem hájpacni. Azért vannak fokozatok.
2015. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Kövér voltam, vagyok és az is maradok. Ettől függetlenül soha nem görcsöltem, vergődtem azon,hogy jajj miért nem jövök be minden pasinak?? És fújj annak, akinek nem..mert tuti egy gyökér ro.ha.dék. Nem tetszem a Pistának? Na bumm. A Jóskának meg igen. :) Soha nem értettem miért kell azon hisztizni ha valaki (mindegy hogy vékony,kövér, csúnya stb) nem olyan kapós, mint a poszterektől leugrott Barbie baba és Ken. Kit érdekel? Mindig vannak olyanok, akiknek tetszik az ember...mindegy, hogy hány kiló. Jó nyilván a többség a modellekre bukik...de kit érdekel a többség? :D Nekem sem jön be mindenki. Én pl. irtózom a csontoktól...a soványságtól. Nekem nem kellene sovány, vékony pasi. Nem tetszik. Inkább legyen sörhasas, mint kákabélű. Szerintem. Viszont az Irénke meg a sörhastól irtózik és kap rángógörcsöt...tehát nem értem a probléma okát. Mindenkinek más tetszik, mindenkinek más a szép. Tehát valakinek mindenki bejön.....akkor hol van itt a hiba??
2015. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%

hát, nem hinném, hogy ki lehet jelenteni, hogy a kövérebb nők mennyivel jobbak személyiségükben, mint a vékonyak :D idióta általánosítás. vékony csaj vagyok, és ismerek sok áskálódó, idióta nőt, kövéret, soványat vegyesen :D


amúgy meg mindenkinek joga van eldönteni, mi tetszik neki. én pl egészségtelenül elhízott pasikhoz nem igazán tudok vonzódni, taszít az igénytelenség, a háj. és nem, a betegségek sem kifogások a morbid elhízásra, mert bár nagyobb fegyelem kell étrend és sport terén a nem elhízott testhez hormonbaj esetén, de egyáltalán nem kötelező a betegséggel takarózni.

2015. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%
Súlyfelesleggel küszködtem egész életemben.Nem zabálok állat módjára,odafigyelek mit eszem, rendszeresen mozgok,mègis. Nem vagyok sem lusta, sem igénytelen. Van párom is, jó rég ugyanaz. Az emberek szeretnek, mert ez nem a testsúlytól függ. Akik itt osztják az észt, örüljenek inkább, hogy nem kell ezzel a problémával szembe nézniük. Mert azt azért megnézném, hogy hasonló helyzetben is ekkora arcuk lenne-e, vagy rájönnének, hogy ez nem is olyan egyszerű. Lehet lepontozni!
2015. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
57%
Nekem anyukám küzd sülyfelesleggel, és pont az ő példájából tudok meríteni, hogy mit lehet elérni és mi gátolhatja az embert, és hogy igenis el lehet érni egy normál szintet, ami nem kóros.
2015. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%

14-es! A genetika igenis nagyban közre játszik. Az egyik barátnőm egészségesen étkezik és rengeteget sportol (kis korától fogva erre nevelték a szülei) és mégis kövér, nem 120kg, és nem folyik szét, de igencsak van rajta súly felesleg. Még enni sem eszik sokat, komolyan, mindig csodálkozom rajta, hogy elég volt neki ebédre pár falat.

Egy másik barátnőmnek meg elég ha 2 napig pirítós kenyeren, meg zöldségen él és lead 5 kg-t (nem vicc) emellett sportolni még életében nem sporolt, a tesi órákat anno a suliban általában vagy ellógta, vagy nem csinált semmit.

És itt vagyok én. Kövér vagyok. Nem mondom, hogy olyan egészségesen élek, mint ahogy az első barátnőm, de azért próbálok minél jobban odafigyelni. Rengeteg fogyókúrát kipróbáltam már, egyik sem vált be, hol fogyok 5 kg-t, hol hízok 7 kg-t, miközben mindent ugyanúgy csinálok. Évekig szenvedtem, mire kiderült, hogy gondjaim vannak a pajzsmirigyemmel. Alulműködik. Aminek az egyik vezető tünete a hízás, és hogy nem bír az ember lefogyni. Hol hízik, hol fogy pár kilót stb. Nem mondom, hogy csakis kizárólag ez volt a probléma, mert egyébként is hízós típus vagyok, de rengeteget számít az ilyen.

Kérdezőnek:

Szerintem ez inkább az illető értelmi szintjén múlik. Eddig ha értelmes férfival találkoztam, sosem éreztem azt, hogy pestisnek tart. Simán el tudtunk beszélgetni, az hogy nem vonzódik hozzám, az egy másik kérdés, ízlések és pofonok.

2015. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
57%
A genetika a HAJLAM-ban játszik közre, de alapvetően senki nem születik soványnak vagy kövérnek. Van kivétel, de az már eleve rendellenesség, egy ilyen esetről tudok, mutogatták a tévében is. De ez nagyon ritka. A HAJLAMRA viszont nem szabad fogni, ha valaki szélsőségesen sovánnyá (anorexiás szinten) illetve szélsőségesen kövérré (úgy, hogy alig bír megmozdulni) válik, mert az már nem hajlam és nem genetika. Akinek nem sikerül normál mederbe terelni, arra ezen a nagyon ritka születési rendellenességen kívül csak annyit tudok mondani, hogy vagy baromi rosszul csinál valamit, vagy olyan gyógyszereket szed, amik gátolják.
2015. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!