Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja a legtöbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja a legtöbb férfi visszataszítónak a kövér nőket? Egyesek úgy irtóznak tőlük, mintha valamilyen ragályos betegségben szenvednének.

Figyelt kérdés
Holott azok a kövér nők, akiket ismerek, jellembelileg, személyiségbelileg mérföldekkel lekörözik az általam ismert legtöbb vékony nőt. Ez semmit sem jelent? Minden csak a test?
2015. okt. 31. 13:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

Felhívnám az ide írogató, minden bizonnyal " komoly élettapasztalattal" és minimum " orvos-dietetikus" válaszadók figyelmét, hogy egyszer nekik is lesz gyerekúk, aki esetleg súlyproblémákkal küszködik, /merthogy genetikailag mit hordozunk, azt nem tudjuk, van mikor túlsúlyos szülőknek vékony gyermekük van, és ez fordítva is lehet/.Akkor ő is lusta, igénytelen, genetikai hulladék

lesz? Ez nem azt jelenti, hogy nem kell küzdeni ellene, csak azt, hogy ész nélkül ne ítélkezzen senki. A jellem pedig biztosan nem súlyfüggő. Azt meg végképp nem tudhatjátok, hogy mi játszódik le belül egy kövér emberben, legyen az nő, vagy férfi.

2015. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
40%
Én nem csak dobálózok a szavakkal, a közeli családomból tudok kiindulni, anyukámat a saját orvosai is példának hozzák fel a többi betegük előtt. Pont anyukám mesélte, hogy a cukorgondozóban volt egy potrohos úr, aki nem volt hajlandó betartani a diétát, és csodálkozott, hogy hájpacni. Na, az ilyenek nekem ne fogják a genetikára, mert ez csak lustaság.
2015. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Talán mielőtt válaszolsz próbáld meg elolvasni, netán értelmezni amire írsz, és akkor belátod netán, hogy hülyeséget írsz. Ugyanis az is ott volt, hogy kell ellene tenni, csak arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy ne sértegessen senki itt arctalanul más embereket. Egyébként, csak hogy tudd, sokat fogytam én is, tudom miről van szó, és cukorbeteg sem vagyok. Viszont a férjem az a 60 kilójával.
2015. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
21-es, senki nem mondta, hogy ugyan olyan egyszerű azoknak az élete ilyen szempontból, akik hajlamosak a hízásra, mint a nehezen hízóknak. de has valaki morbidul el van hízva, arról igenis tehet. nagyobb önfegyelem kell hormonbaj/hajlam esetén, de nem nagyon létezik olyan ember, aki 150 kiló és nem tehet róla... a betegségeket és hajlamot is kordában lehet és KELL is tartani, ha nem akar korán elhalálozni az illető. másrészt lehet, hogy hülyén hangzik, hogy engem zavar, ha valaki brutálisan elhízott, de hihetetlen mennyivel többe kerül egy ilyen ember az államnak, mint egy normál. (egészségügyi szempontból)
2015. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24-es felhívom a figyelmedet a 23-as válaszra. Amúgy mégegyszer felteszem a kérdést, ha a te gyermeked kerül ebbe a helyzetbe, akkor is ez a véleményed?

Amúgy mielőtt itt valaki válaszol, végig olvas egy hozzászólást, vagy csak 1 sort, vagy értelmezési gondok vannak? Emlékezetem szerint az általános iskola 1 osztályának 2. félévétől az érettségiik tanítják ezt az iskolában.

2015. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!