Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi mozgatja a 30-as ferfiakat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi mozgatja a 30-as ferfiakat, mi a jo abban, hogy keptelenek megallapodni? Minden heten massal bujnak agyba erzelmek nelkul.

Figyelt kérdés
A tarskeresokrol szedik ossze hetrol hetre az ujabb alkalmi szexpartnereket, nem akarnak elkotelezodni. Mi ebben a jo? Nem vagynak semmire,a no csak egy eszkoz.
2015. nov. 1. 08:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

30 as férfi vagyok egy komoly kapcsolatot keresek, nem fekszem le minden héten mással, és rengeteg férfi van még így . Ne álltalánosíts kérlek!

A másik meg hogy a sexhez nő is kell, ergo ha egy nő összebúlyik egy ilyen pasival akkor az én meglátásom az hogy a nők is ugyan olyanok mint ezek a pasik. Nem kell a duma hogy mert szerelmes volt oda adta magát....ha meg nem tudja ki ismerni a partnerét akkor várjon a sexel hónapokat akár, jó szűrő lenne nem gondolod? Ha eközben eltűnik a pasi akkor nyilván a sex után is lelépett volna, szóval semmit nem vesztett vele

2015. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ja hogy válaszoljak is a kérdésre nem tudom mi jó ebben, az viszont igaz ezeket a nőket eszköznek tekintik ahogy mondod.


Az is igaz sok férfi nem akar elköteleződni, sok nő viszont nem tudja mit is keres, mit is akar valójában...

2015. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!