Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalnak miért láttak csúnyának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalnak miért láttak csúnyának?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon csúnya kövér és kancsal gyerek voltam. 14-15 évesen kezdtem változtatni, azóta is van egy kisebb pocakom de így érzem jól magamat. Nem vagyok se kövér se vékony gyerek. Jelenleg 20 éves vagyok szemem már nem kancsal. Nagyon sok nőtől kapom azt a vissza jelzést, hogy milyen jóképű, helyes pasi vagyok. Én valahogy nem így veszem magamat észre. Képeim alá is írják hogy jaj milyen helyes... Szerintem csak egy jól el kapott képek lettek. Mikkor kancsal voltam akkor is sok vissza jelzést, kaptam a nőktől (durván kancsal.) Sokak szerint nagyon szép szemem van és helyes arcom van. Én nem tartom magamat helyesnek, de rosszul sem érzem magamat a bőrömbe. Inkább így a kettő között ez a pont jó... Idősebb nőktől is kapok pozitív vissza jelzést, aminek nagyon örülök mert szeretem az idősebb lányokat. Egyszóval az érdekelne, 15-16 évesen miért láttak csúnya gyereknek? Most így 20 évesen meg teljesen fordítva van... Nagyjából 2-3 éve változott a nők véleménye felém...

2015. nov. 1. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!

Hanem csajozz be!

2015. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked önbizalomhiányod van, és nem fogadod el magadat olyannak amilyen vagy, igazán pozitívan!

Hiába mondják, hogy helyes vagy, te úgysem hiszel nekik, mert képtelen vagy elfogadni saját magadat!


Majd ha képes vagy saját magadat is szeretni, akkor már el fogod hinni, hogy valóban szép vagy, ahogy a többiek állítják és nem az a köztes állapot, ahogy te vélekedsz magadról!


A szépség pedig relatív! Mindenkinek más tetszik, más a szép.


Kis tiniként a korodbelieknek más tetszett, akkor kezd el fejlődni az ember, felnőtté válni.

Most meg már egy felnőtt ember vagy!

Pár év is nagyon sokat számít, mikor az ember fejlődő szervezet!

2015. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ehelyett, hogy kiírtad ezt a kérdést, már eldurranhattál volna egy csinos lányban. :)
2015. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát leírtad, hogy csúnya, kövér kancsal gyerek voltál, aztán megváltoztál. Akkor csúnya voltál, most meg már nem vagy az.
2015. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kancsalság nem kizáró ok, két ilyen srác is tetszett már. Sztem ne aggódj ezen, csak fogadd el ha dicsérnek.
2015. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Andy Garcia is picurit bandzsi,fiatalon mégis milyen jóképű volt.
2015. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!