Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem találok párt, mert lapos csaj vagyok?

Figyelt kérdés
Egyébként nem lepődnék meg, ha igen, hiszen olyan gáz a testem, hogy le se mernék öltözni a barátom előtt. Szex nélkül meg elég érdekes lenne egy kapcsolat...

2015. nov. 2. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most jobban érzed amúgy magad, hogy sírsz és zokogsz itt gyk.-n mert neked kis melleid vannak?
2015. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Bár így látatlanba nemmondhatok biztosan semmit, de nem hinném h ez gond lenne. Nekem pl kifejezetten tetszik ha valaki vékony.


Ha gondolod küldj képet magadról. Én is küldök ha szeretnéd, úgy sem tudom magam hova tenni. Jól jönne egy őszinte vélemény.

2015. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira undorodsz a vetkozestol & magadtol, hogy csak igy tudtad kifejezni magad, hogy le-oltozni?

Sem a parkapcsolat, sem a sex, sem a szerelem nem centikrol szol. Nem peniszmeregetes, nem a mellboseg mericskelese zajlik az agyban. Ha en egy lapos nobe szeretek bele, akkor nem a melle miatt szeretek bele, hanem valami mas miatt. Pl. fontosabb egy szep arc mint egy nagy mell..Hiaba van nagy mell, ha le kell takarni az arcat. Fontosabb, hogy kedves, szelid szemelyisege legyen, mint hogy nagy melle..Hiaba van nagy melle, ha hisztis, zsembes no, stb. Tizedrangu kerdes a mellmeret..Meg hatrany is lehet ha van szep melle, mert akkor sok ferfi visszamegy csecsemobe. Az emlo latvanyara beindulhat a cumioszton sajnos. XD

Jotanacs: ne masokhoz meregesd magad, es ne masok adottsagai alapjan fogadd el, vagy vesd meg a tested, hanem elegedj meg a tieddel. Ne nezegesd a kirakat noket. Nezzel helyette lapos noket akik elegedettek magukkal es boldog kapcsolatban elnek.

2015. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönök minden értelmes választ.:)
2015. nov. 2. 20:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyéniség legyél, és ennyi.
2015. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!