Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok másokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok másokkal beszélgetni? Ti butának tartjátok a csendes embereket?

Figyelt kérdés

Nem gondolnám, hogy azért mert műveletlen/buta vagyok, hiszen írásban jól megy a kommunikáció, eddig minden beszélgetőpartneremet lenyűgöztem.

Viszont szóban senkivel nem tudok beszélgetni, sem osztálytátsakkal, sem családtagokkal, sem másokkal...leszámítva a legjobb barátnőmet, de ő az egyetlen ember a Földön, akivel tudok beszélgetni. Másoknak egyszerűen nem tudom mit mondhatnék, ha valaki beszél hozzám, legtöbbször csak hümmögök...:S

21/L



2015. nov. 3. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy 21 éves csajként sikertelennek lenni a szociális/párkapcsolati életben épp olyan művészet, mint milliárdos vállalkozónak lenni semmi anyagi háttérrel egy férfinak.

Nem kell csinálnod semmit, egyszerűen tedd fel magad 1-2 társkeresőre, járj el csak hetente 1-szer vagy akár 2 hetente egyszer akárhova és meglátod. Ha nem lesz 100 helyes pasi aki udvarol neked rövid időn belül, akkor ilyen Conchita Wurst féle nő vagy, vagy nemtudom...

2015. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem is ez a lényeg. Nem lehet úgy leélni egy életet, hogy senkivel nem tudok beszélgetni...
2015. nov. 3. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Látod velem is beszélgetsz most, nem olyan lehetetlen a helyzet
2015. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ehet nem is olyan műveletlen akiről beszélsz,csak nem meri kimutatni ami benne rejtőzik.
2015. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
félénk vagy csak ennyi ennyi a bajod,de attól még nem vagy buta vagy műveletlen
2015. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy csak a szóbeli kommunikációval vannak problémáim.


Utolsó, magamról beszélek, én nem tudok kommunikálni. De egyébként igen, az igaz, hogy nem merem megmutatni magam. De miért nem? Pszichológus segíthet?

2015. nov. 3. 11:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Mármint utolsó előtti.
2015. nov. 3. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:
hmm...
2015. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, félénk vagyok...de sok félénk ember van, akik egy idő után feloldódnak társaságban. Én miért nem tudok?

Lehet ennek köze ahhoz, hogy nem volt jó gyerekkorom (bántalmazások, molesztálás)?

2015. nov. 3. 11:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet,sőt ,lehet mai napig az lappang benned
2015. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!