Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok másokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok másokkal beszélgetni? Ti butának tartjátok a csendes embereket?

Figyelt kérdés

Nem gondolnám, hogy azért mert műveletlen/buta vagyok, hiszen írásban jól megy a kommunikáció, eddig minden beszélgetőpartneremet lenyűgöztem.

Viszont szóban senkivel nem tudok beszélgetni, sem osztálytátsakkal, sem családtagokkal, sem másokkal...leszámítva a legjobb barátnőmet, de ő az egyetlen ember a Földön, akivel tudok beszélgetni. Másoknak egyszerűen nem tudom mit mondhatnék, ha valaki beszél hozzám, legtöbbször csak hümmögök...:S

21/L



2015. nov. 3. 11:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Esélyes. Nekem se volt a legjobb gyerekkorom az egyik szülőm miatt, aki mindig mindenben megalázott, ezért kialakult egy olyan szindróma, hogy szinte minden embernél értéktelenebbnek érzem magam, ami kihat az ismerkedésre, munkakeresésre, de még arra is, hogy lemenjek a boltba. De aztán jött egy lány, aki megmutatta, mennyi minden lakozik bennem. Vele írásban és személyesen is olyan egyszerűen ment minden, hogy úgy érzem, akár 100 évig is el tudnék vele beszélgetni. Inkább úgy mondanám, hogy az ilyesmi emberekben azok a tulajdonságok nem igazán vannak meg, amik a mostani világban a sikeres élethez szükségesek.

Írj privit, ha van kedved.


22/F

2015. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!