Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan férfiakat, akik hajlandóak lennének csak barátkozni?

Figyelt kérdés

Extrák nélkül.

Jelenleg abból áll az életem, hogy dolgozom, aztán a szabadnapjaimon meg elszórom, amit megkerestem.

Már elkezdtem önképzésesen zenét tanulni, nyelveket tanulni, de nem köt le semmi hosszútávon, és ha épp nem megyek sehová, akkor maximum egy idő után egyedül bújócskázhatok a lakásban.

Már próbáltam barátkozni, de eddig mindenki félreértette.

Nőkkel nem szeretnék, velük sosincs meg a közös hang.


22N


2015. nov. 4. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akár itt is. Sok fèrfi van, aki vágyik egy nõ tiszta barátságára, hiszen a nõi nézõpont általában más, mint a férfiaké, olyan dolgokat lehet velük megbeszèlni, amit férfitársaim elõtt inkább nem hoznék fel stb... szóval bárhol.
2015. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
vásárolni szeretsz?
2015. nov. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 datass ***** válasza:

Én örülnék ha lenne egy női barátom :/


29/F

2015. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!