Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki jó pasi létére duci nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jó pasi létére duci nővel van, az miért?

Figyelt kérdés

Nekem ez olyan fura.

A baráti társaságunkban van egy srác, aki annyira jól néz ki, és egy alacsony, duci barátnője van. Holott kb szerintem bármilyen nőt megkaphatna, mert jól néz ki, értelmes, jó munkája, pénze, kocsija van stb.

Van egy kolleganőm, aki szintén kövér és helyes férje van.

Meg utcán is látok ilyeneket minden nap.

Akik ilyen jó külsővel ilyen nőkkel vannak azok ugyan miért? Ki ne akarna inkább egy 10 pontos testű csajjal lenni, lefeküdni stb?


2015. nov. 5. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Irigység szagot érzek... De talán azért mert nem minden a külső. ;)
2015. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Talán a duci nöket kedveli? Fujj perverz? NEM!!!!!
2015. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Vagy a ducinak van egy olyan egyénisége, kisugárzása, varázsa, amit másban nem talált meg?
2015. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát..ki mit gondol 10 pontosnak.Attól még,hogy a média szerint az anorex bár nagy mellű,175 cm-es szőke kékszemű nők a nyerők ,a való életben nem olyan biztos az!

Vannak férfiak akik a "van mit fogni rajta"nőket szeretik,szerintük csak a kutya játszik csontokkal.

Izlések és pofonok...meg persze a nő személyiségetől/kisugarzásától is függ ez az egész.

Ismerek egy csajt,nagyon dagadt..de tényleg ,viszont a természete nagyon megfogó,és az arca is nagyon szép.Ezért tapadnak rá a férfiak.Nem minden a külső.

2015. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt olyan ismerősöm akinek kifejezetten a ducik tetszettek.


De lehet csak egyszerűen a duci lányok nem irigykedve nézik hogy kinek a pasijának a teste milyen, hanem boldogok, okosak, aranyosak és élvezik az életet ahelyett hogy pletykás rosszindulatú vénasszonyként viselkednének. ;)

2015. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
És ezt úgy írtam,hogy szinte tökeletes alakom van :D
2015. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem csak testből áll egy lány:


A példa kedvéért:


[link]


[link]



Csak arra akarok célozni, hogy az embernek feje és stílusa is van. Ha most csak a külsőt nézzük. Szóval alapból lehet szebb és csinosabb is egy duci lány egy vékonynál.

A személyiségről most ne is szóljunk, azt lehet úgyse értenéd.

2015. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Ne irigykedj kérdező, te is jó leszel majd valakinek :) :P


Én is duci vagyok, a barátom magas (hozzá képest elég alacsony vagyok), kék szemű és nagyon jó képű. Sok vékony csajszi van körülötte, mégis én kellek neki :)

2015. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem nemi kérdés kedves kilences! Ez ízlés kérdése. Kinek mi jön be.

Miért ne lehetne duci barátnőjük a jóképű pasiknak? Kinek mi a preferált. Ezek szerint neki a duci nő kell. Vagy lehet, hogy nem is aszerint válogattak, h duci v vékony, hanem h intelligens-e vagy sem. Vagy mert jó a lány kisugárzása. Vagy mert olyan színű a haja amilyen. Szerencsére mindenkinek más kell, és ez így van rendjén. :)

2015. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Tesóm egy állati jó pasi..

Sporos, nem túlgyúrt, szalká, féfias, magas, jő öltözködési stílusa..

Nagyon egnyerő a modora is..

Neki a túlsúlyos lányok jönnek be.. Nem a kövérek, hanem a duvpcik.. Legyen fenekük, combjuk vaskos.. De mindenük arányos, formás... Tehat nem az elfolytakra érteni..

Neki a vékony, mai ideál lányok nem, pedig futáskor, és a konditeremben lennének jelentkezők..

Szerinte nem vonzőak szexuálisan és nem nőiesek..

Tehát valoszínűleg a neked 10pontos csaj neki csak 3-as

2015. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!