Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki jó pasi létére duci nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jó pasi létére duci nővel van, az miért?

Figyelt kérdés

Nekem ez olyan fura.

A baráti társaságunkban van egy srác, aki annyira jól néz ki, és egy alacsony, duci barátnője van. Holott kb szerintem bármilyen nőt megkaphatna, mert jól néz ki, értelmes, jó munkája, pénze, kocsija van stb.

Van egy kolleganőm, aki szintén kövér és helyes férje van.

Meg utcán is látok ilyeneket minden nap.

Akik ilyen jó külsővel ilyen nőkkel vannak azok ugyan miért? Ki ne akarna inkább egy 10 pontos testű csajjal lenni, lefeküdni stb?


2015. nov. 5. 19:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

17-es, köszi! :) Jó tudni, h vannak ilyen pasik is! Jól jött az önbizalomnövelés nekem is, bár én közel sem vagyok olyan husis, mint a képeken található hölgyek a magam 163 centijével és 55 kilójával... Csak iszonyat aránytalan. Nagy mell, széles csípő, fenék is akad és jócskán van combocska is... de a derekam és a hátam iszonyat vékony ehhez képest!

Köszönöm a válaszod!

2015. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!