Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki jó pasi létére duci nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jó pasi létére duci nővel van, az miért?

Figyelt kérdés

Nekem ez olyan fura.

A baráti társaságunkban van egy srác, aki annyira jól néz ki, és egy alacsony, duci barátnője van. Holott kb szerintem bármilyen nőt megkaphatna, mert jól néz ki, értelmes, jó munkája, pénze, kocsija van stb.

Van egy kolleganőm, aki szintén kövér és helyes férje van.

Meg utcán is látok ilyeneket minden nap.

Akik ilyen jó külsővel ilyen nőkkel vannak azok ugyan miért? Ki ne akarna inkább egy 10 pontos testű csajjal lenni, lefeküdni stb?


2015. nov. 5. 19:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert tetszik neki.
2015. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm nagyon jó pasi,magas, edzett... nem láttam még nőt, aki ne nézte volna még meg magának. De bomlanak utána a nők, és egy duci barátnője van. De olyan kisugárzása van a csajnak, hogy néha még én is megirigylem. :) Mosolygós, kedves, nem beképzelt... Imádják egymást, kb egy hónapja beszélgettünk és áradozott a barátnőjéről, közölte hogy az a nő nem született még meg akiért őt lecserélné! :)

Két hét múlva, a lány születésnapján kéri meg a kezét! :)

2015. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem is mondták, hogy intelligensebb és helyesebb vagyok az átlagnál, megis egy "éretlen" lány kell. Miért? Mert több az átlagnál
2015. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Arra esetleg nem gondoltál még hogy nekik a husi nők a 10 pontosok? :) Tudod mindenki mást szeret, mindenkinek más tetszik. Nekik ezek szerint a telt nők....
2015. nov. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Egy duci nő, a legtöbb esetben, életvidám, pozitívan áll a dolgokhoz, a hétköznapi élethelyzetekhez, erős a kisugárzása, mert más színben látja a világot, a soványabb nők gyakran elégedetlenek, hajlamosabbak az önsanyargatásra és alapvetően elégedetlenebbek saját magukkal szemben is. És nem feltétlenül élvezik úgy az életet mint a ducibbak. Persze itt is vannak KIVÉTELEK!!!

De a ducikban talán pont ezt az életvidámságot szeretik, és sokkal szerethetőbbé válnak ezáltal!

2015. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, én nagyon jó pasi vagyok (most tekintsünk el attól, hogy önfényező vagyok vagy ilyesmi, ez egy anonim oldal, szóval most itt nem az a lényeg, de mindenki tisztában van azért a saját külsejével stb., én alapvetően az a típus vagyok, akik után bomlanak a nők) meg minden másom megvan, de nekem nem kellenek az olyan szerinted bomba nők? Hogy miért nem? Ezt nem lehet megmagyarázni, erre ne is várj jó választ, vagy biztosat. Egyszerűen mindenkinek van egy ízlése. Van, aki szereti a töltött káposztát, van aki nem. Szóval érted, ezt se tudod megmagyarázni, hogy valakinek a kedvenc kajája valami, más meg egy kanállal se enne meg belőle. Ez is olyan.

Engem nem fognak meg általában a vékony lányok, fel sem tűnnek.

[link]


Pl ez szerintem sok férfitársamnak bejönne, nekem pl abszolút nem. Kicsi a cicije, szögletes a válla, lyuk van a 2 combja között (mármint nem arra gondolok :D), hosszabb a combja, mint az enyém, kiáll a csípőcsontja, a fenekét nem látom, de tuti az is kicsi. Szóval nekem ez biztos nem kéne.


Ellenben ezek:

[link]


[link]


[link]


Na, pl ezek szerintem ultradögösek.

Ezek 10 pontosak. Igazi nőiesség, széles csípő, kis poci, nagy popsi, nagy cici, minden megvan. Hát ilyen egy NŐ, nem? :D

Én nem vágyok azokra, mint sok férfitársam, az ilyen vékony kis kerek fenék stb. típus nőkre.


Ja és én 189 cm, 95 kg, izmos férfi vagyok, szóval mielőtt azt gondolná valaki, hogy azért, mert én is duci vagyok vagy akármi.

2015. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Köszi mindenkinek a duci lányok nevében! :)))
2015. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#17-es


Köszönöm amit írtál, mert számomra ez most egy kicsit olyan önbizalom növelő tréningként hatott. Bár én arányos testalkatú vagyok, nem vagyok azért akkora mint a képeken linkelt nők, de nem vagyok vékony sem. 166 cm-hez, 67 kg vagyok és gyakran elégedetlen. :)De ez most olyan nagyon jól eső dolog volt olvasni! :)

2015. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülök neki :)

Amúgy a barátnőm is 162 cm, 75 kg, szerintem iszonyat dögös, de ő is sokszor elégedetlen, hiába mondom neki, hogy nekem így tökéletes, nem mindig hiszi el :)

2015. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
én 164cm/75 kiló vagyok jó tudni hogy van ilyen pasi is mint te :) A barátommal együtt már kettő normális gondolkodású pasiról tudok :)
2015. nov. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!