Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány szerint benne a "hiba"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány szerint benne a "hiba" ez így van vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves lány aki összejönne velem de már több ismerősömnek megvolt. Rendesen nem ítélem el ezért, de úgy őszintén nem jönnék össze vele. Ezt elmondtam neki és azt mondta "benned van a hiba". Bennem a hiba mert ezek után nem jövök össze vele, majdnem mondtam neki benne a hiba mert a barátság extrákkal meg nála elfogadott.
2015. nov. 6. 14:30
 1/6 A kérdező kommentje:
"Több ismerősömnek megvolt" - azt jelenti hogy úgy 8-10 emberről tudok.
2015. nov. 6. 14:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat eleg ciki lehet vele menni barhova is hogy allandoan belebotlotok ismerosokbe akiknek mar megvolt :D
2015. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Ezért sem kell, hiába szép, forintos az egész lány...
2015. nov. 6. 14:36
 4/6 anonim válasza:

Miért nem reagáltál erre az adott pillanatban az alábbi módon? "Nem, a hiba a te készülékeden van odalent, amikor hetente másét fogadod be."


Az idiótája...:)

2015. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval több farkat fogott, mint ajtókilincset? Nem lenne jó titkárnő belőle...
2015. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Önmagában abból én nem csinálnék problémát, hogy sok partnere volt már korábban, de hogy ezek mind egyazon társaságból, ismerősi körből ment... Hát, én ugyan lány vagyok, de olyan pasit én se akarnék, aki az összes barátnőmmel már volt valamilyen formában.
2015. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!