Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek házasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek házasodni és gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom már 2 éve. Minden jó és szép de lassan megjelent a házasság és gyerekvállalás kérdése.

Én félek mind a kettőtől. Ez az egész olyan mintha hirtelen fel kellene nőnőm és vége az eddig életemnek. Nem tudnék a szüleim szemébe nézni ugy hogy már nem vagyok "kislány", hanem anya és feleség. Ez az egész félelmet gerjeszt bennem. Képtelen vagyok elfogani hogy akkor már nem vagyok fiatal lány hanem asszony. Egy gyerek mellett le kellene mondanom egy csomo mindenről, pár éve megy jobban és megtehetem hogy többet költők magamra. Nincs kedvem otthon bezárkózni hogy 24 órában figyeljek rá és mossak főzzek takaritsak.



2015. nov. 6. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Beszéltél már erről a pároddal?

2015. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
24, nyíltan még nem. Félek a reakciójatol is.
2015. nov. 6. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Még nem nőltél még fel erre és nem állsz készen rá. Semmi sem kényszer. Ennyi. Majd ha eljön az idő, akkor azt úgyis érezni fogod. Meg egyébként is, fiatal vagy még, 2 éves kapcsolat meg még nem jelent semmit!

Egy jó párkapcsolat titka, hogy nyíltan és őszintén tudj beszélni a pároddal bárhol és bármikor.

Úgyhogy ne félj a reakciójától, és beszéld meg vele ezt sürgősen!

2015. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

külön laktok már?

mert ha igen, akkor már felnőtt vagy

dolgozol, az is felnőttség

szóval igazából már fel vagy nőve, a gyerekre van még 8-10 éved

2015. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálj vele beszélni azért. Még nem vagy elkésve.

Szülőktől külön éltek már? Jövedelem rendezett?

Mellesleg nem kell bezárkózni otthon. Vagy a párod ezt várja tőled leendő háziasszonyként?

Anyukám mesélte, hogy őt hogy megszólták idegenek, mikor velem a belvárosban sétálgatott, hogy miért oda viszi a gyereket, hát neki el kellett intéznie dolgokat, engem meg nem tudott hova tenni, nem foglalkozott ezekkel. :-)

2015. nov. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még ráérsz, sőt, ha egyáltalán nem akarsz gyereket, azzal sincs semmi gond. Ne engedd, hogy a környezeted belekényszerítsen, mert nagy divat más fa**ával verni a csalánt, aztán meg szörnyűlködni, hogy hogy neveli a gyereket, miért nincs mellette 2 állása és miért nincs 24 órában közben a gyerekkel stb. A te életed, a te döntésed.
2015. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!