Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos, hogy egy nő szeressen/tudjon főzni a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Mármint ennyire fontos lenne, hogy ha fel kell sorolni a legfontosabb tulajdonságokat, amik egy barátnőjelöltben meg kell, hogy legyenek, akkor ez is benne van? Nincs ennél rengeteg más fontosabb dolog?


Meg lehet tanulni, együtt is lehet főzni, vagy felváltva...de hogy ez központi kérdés legyen egy kapcsolatban :D röhej


2015. nov. 6. 20:29
1 2
 11/19 mikeXxX ***** válasza:
0%
kedves 10# tehát azt mondod nem hiszel a felosztásban a munkánál azaz ha rám főz valaki addig én kitakarítok az nem jó ? tehát ha fel kell fúrni egy polcot vagy meg kell szerelni az autót vagy le kell nyírni a kertben a füvet vagy ki kell takarítani akkor mindenre hívsz szakembert ? akkor lehet nekem is jobb lenne ha csak szexpartnert keresnék mert annak is csak fizetni kell ?
2015. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%

Azért mert azzal, ha finomat tudsz főzni és szeretsz is akkor a legtöbb férfi könnyebben tudod elcsábítani.

Fiatal lányként még oké, de ha 35 éves elmúlsz és semmihez nem értesz a konyhában akkor a férfiak többsége már messziről elkerül. Mi férfiak szeretünk enni, ennyi.

2015. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Kedves kérdező, én nagyon örülök hogy olyan családban nőttem fel ahol anyuka tud főzni és nem túrós tésztán kellett tengettem a napjaimat... Az evés fontos, napjában többször csinálja az ember és ugyanúgy fontos a változatosság mint a szexben. A tudjon főzni nem azt jelenti hogy főzözn és szolgálja ki a férfit, hanem hogy ne kelljen állandóan kaját rendelni, tudjanak együtt főzni, később el tudja látni a családot...
2015. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#11 Azt mondtam, hogy a NEMI ALAPÚ felosztásban nem hiszek. Tehát abban, hogy a nő mos, főz, takarít, míg a férfi sörözve elterül a fotelban, mondván hogy ez a nő dolga, ő se kér segítséget, ha fel kell fúrni egy polcot.

Amit te írsz, az abszolút jó, ha csinál valamit otthon az illető, akkor nyilván nem derogál, hogy főzzek neki.

2015. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét félnek kell tudnia főzni valamennyire ez az életünk része, körülbelül olyan mint a takarítás mosás stb. Aztán ha már van egy kapcsolat, nevezzük házasságnak vagy élettársi kapcsolatnak (mindegy) akkor mindenki csinálja azt amiben jó. Nekem ez a meglátásom.
2015. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

Szerintem alap, hogy egy felnőtt ember tudjon gondoskodni magáról.

A férfiaknak ez azért fontos, mert ők szeretik ráutalni magukat a nemi szerepekre, és ők nem tudnak gondoskodni magukról (mosás, főzés, takarítás stb)

2015. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
látom sokakanak nem megy a kérdés értelmezése :D
2015. nov. 7. 12:12
 18/19 anonim ***** válasza:
Látom szerinted meg röhejes ha valaki elvárja egy felnőtt embertől hogy képes legyen ellátni önmagát. Senki sem mondta hogy központi kérdés, de nagyon fontos.
2015. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ennyire durván nem, mint ahogy feltetted, csak annyira, h ha meglát egy fakanalat, ne ijedjen meg tőle, vagy rosszabb esetben ne kérdezze meg, h mire jó. :)
2015. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!