Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni sírdogáló, gyűlölköd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni sírdogáló, gyűlölködő pasiknak szerintetek mi az igazi problémájuk?

Figyelt kérdés
Valami szakember (pszichológus, pszichiáter) által kezelhető dolog?
2015. nov. 7. 11:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan az ami miatt sírnak. Nincs nõjük mert az õ speciális szemelyiségüket nem viseli el senki. Ettõl megkeserednek és a helyett, hogy magukon meg a hozzáállásukon javítanának inkább gyûlölik a nõket mert az könnyebb.
2015. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
59%
Igen, pszichológus tudna segíteni, HA ők is akarnák. De erre nagyon kicsi az esély, mert ők inkább másokat hibáztatnak. Ez egyfajta nárcizmus (nem a közismert fajta, hanem a szorongásos változat). A nárcisztikusoknak pedig nincs belátása, ezért nagyon kicsi rá az esély, hogy szakemberhez forduljanak. De még ha meg is tennék, akkor sem működnek együtt. Ők azt várják, hogy a világ változzon meg a kedvükért, csak nekik ne kelljen magukba nézni.
2015. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
28%
arcszerkezet,testalkat,magasság..... én írkáltam velük nem tudom miből gondolod hogy ők valami elmebetegek.....
2015. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
61%

Sírnak, mert még mindig szüzek, dagadtak. rondák? jelenleg talán, de ha tennének is ellene, akkor nem volnának.

Hogy pénz a gond? tehát fekvőtámasz, felülés, futás pénzbe kerül? nem.

Sírnak, mert nem tudnak csajozni. Pedig csak egyszerűen elhamarkodnak mindent.


Aztán miután kisírták magukat, feljönnek erre a weboldalra, és értelmes kérdezőknek írnak értelmetlen válaszokat, csak mert nekik sz*rul alakul az életük.


Ja, egyébként nem vagyok adonisz, és szűz vagyok, és 18 éves. De eszembe nem jutna sírdogálni amiért nincs csajom, mert ez engem is nővé változtatna.


18F

2015. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
62%
3: nem elmebetegek, hanem személyiségzavarosak. Extrém alacsony önértékelés, projekciók, durva általánosítások, komoly indulatok - ezekből tudható. Egészséges személyiségű ember nem így működik.
2015. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 Noren1989 ***** válasza:
23%

H ma még nem ittak eleget.

26/F

persze, hogy kezelhető...

2015. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
65%
Hát én csak "sírdogálok"(azt is magamban), mert az én speciális személyiségemet egy nő sem viseli el hosszútávon. Gyűlölködni nem szoktam, mert nem látom értelmét, fölösleges energiapocsékolás lenne. Megértem azokat a nőket, akik nem jönnek össze velem, mert tudom magamról, h visszahúzódó, gyáva, lusta, elkényeztetett, semmirekellő , szaralak vagyok. Ezen kéne változtatnom, de nincs energiám hozzá, mert ahhoz szükségem volna valami jó dologra, valami biztatásra, valami lendületre, valami motivációra, de ez magától nem jön, először nekem kéne erőfeszítést tenni, de egyszerűen nem tudom rászánni magam. Valószínűleg másoknak is ez a problémájuk, a gyűlölködőknek is, csak ők nem magukban keresik a hibát, hanem másokban.
2015. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
25%

Az,hogy nem születtek helyesnek,és így a nők szóba sem állnak velük. :)

Nem pszichológus meg ilyen marhaságok kellenek nekünk,hanem egy barátnő,aki nem egy felszínes p*csa,ennyi.

Ez a megoldás módja,nem bonyolult.

Ha egy nő barátilag segítene,az is célravezető lehetne,de még arra sem képesek a nők,hogy ebben segítsenek.Csak szimplán elítélnek,és kész...

Egy nem tudna segíteni,csak köpködni...

És nem az nem segítség,hogy ide leírsz valami random dolgot,ami vagy bejön vagy nem,hanem élőben,a való életben barátilag tanácsokat adni kellene,segíteni az ilyen srácokat,és nem még jobban beléjük rúgni,csak erre a nők nem képesek,de a férfiak sem... Csak a felszín számít manapság...

24/F

2015. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 Clark Kent.. ***** válasza:
29%

Rendkívül alacsony önbizalommal rendelkeznek, nagyon lusták, és iszonyodnak a csalódástól.


Pszicológushoz azért mennek az emberek, hogy segítséget kérjenek, ezek meg kaptak már azt bőven, de azt se fogadták meg, csak kifogásokat gyártottak (nem vagyok jóképű, gazdag, izmos, stb...).


Egy részükről elképzelhetőnek tartom, hogy egyszer talpra állnak, de az is igaz, hogy vannak reménytelen esetek, akiken nem lehet segíteni. Ezt én magam sem akartam elhinni, de be kell látni, hogy így van.

2015. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
70%

Kezelhető lenne, csak nem látják be, hogy mi az igazi probléma. Könnyebb másokat hibáztatni.

Én se vagyok egy szuper jó pasi, de nem vagyok életképtelen.

2015. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!