Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni sírdogáló, gyűlölköd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni sírdogáló, gyűlölködő pasiknak szerintetek mi az igazi problémájuk?

Figyelt kérdés
Valami szakember (pszichológus, pszichiáter) által kezelhető dolog?
2015. nov. 7. 11:31
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
70%

"hanem egy barátnő,aki nem egy felszínes p*csa,ennyi"

És kezdődik elölről..

2015. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
5%
A nők nem képesek még csak feláldozni sem magukat annyira sem,hogy lefeküdjenek a férfival,akinek tetszenek. Én lefeküdtem többször is egy csajjal annak idején, ő szerelmes volt belém, de nekem ő nem jött be, de megbeszéltük,hogy haverok maradunk, és ha úgy gondoljuk,akkor néha szex. Így is lett, én feláldoztam magam, ő megkaphatott engem,akibe szerelmes volt, de én soha nem kaphattam meg azt a csajt, akibe szerelmes voltam, csak csók volt köztünk, az meg nem sok minden. Szerintem én egy b..om nagy hős vagyok, kérem is a kitüntetésem! :)
2015. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
63%

#12 Mindjárt megsajnállak.. :D


#11

2015. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem neked sincs rendben az életet,ha velük vagy elfoglalva.
2015. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, szándékosan hergelik a nőket, hogy vitát gerjesszenek. 27/F
2015. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
71%
A siránkozók, ha esélyt kapnak is a nőktől, azt is elszúrják. A baráti tanácsokból is csak annyit fogadnak el, ami nekik tetszik. Ha egy nő barátilag azt tanácsolná, hogy fordulj szakemberhez, egyből ellenséggé válna. Ördögi kör.
2015. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
8%
Nem hiszem, hogy lepontozást érdemeltem volna, hanem kitüntetést. :) Láttátok volna a csajt, akiért feláldoztam magam, még szobrot is emelnétek nekem. :) Ugynezt az áldozatot várom el a nőktől, ha én képes voltam rá, akkor ők is.:) Na nem, majd még a nekik tetszővel fognak hancúrozni, aki hamarabb leszólítja őket azzal. Ennyi!:)
2015. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
63%

ma 12:28


Hát ez azért elég gáz...Miért is feküdjenek le a nők szánalomból más pasikkal?! Ez nem így működik. A legtöbb nőnek ahhoz, hogy valakivel lefeküdjön valamiféle vonzalom vagy érzelem szükséges. Nálunk nem úgy megy mint nálatok, hogy "üríthetnékünk" van és akkor tök mindegy, hogy kivel csak mozogjon...Amit leírtál az tök beteges szerintem...Én speciel nem tudnék elfeküdni olyan emberrel, akihez nem vonzódom akár csak egy kicsit...

2015. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
50%

# 17: Egyszer az életben volt részem szánalomszexben. Épp fasírtban voltam az aktuális pasimmal, és elég gyerekes módon úgy álltam rajta bosszút, hogy összefeküdtem valakivel, akiről tudtam, hogy le akar velem feküdni, de nekem egyáltalán nem jött be.

Borzalmas volt. Csak úgy ment, hogy rendesen berúgtam, és utána nagyon, de nagyon szégyelltem magam, és a pasiról lesújtó véleményem volt. Utána még hónapokig könyörgött újabb alkalomért. Addig sem volt róla túl jó véleményem, de ez után az eset után rettenetesen szánalmasnak találtam. Magamról tudtam, hogy olyan voltam vele az ágyban, mint egy darab fa (pedig mással, akit kívánok, nem vagyok ilyen). És belegondoltam, hogy neki ez jelenti a szexet, kb. mintha egy guminőt dugna... Konkrétan megundorodtam a pasitól.

Ha te ilyesmire vágysz, akkor őszintén sajnállak. Lehet, hogy megdughatsz valakit, aki eltűri, hogy dolgozz rajta, de soha nem fogod megtudni, hogy milyen az igazi szex, amiben a másik fél is kíván. Ég és föld a különbség. Ennyi erővel jobban jársz, ha prostihoz mész, vagy veszel egy guminőt, mert az legalább nem undorodik tőled.

2015. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, van egy javaslatom: regisztrálj társkeresőre egy ronda pasi képével, magasságnak állíts be mondjuk 165 centit, és írj rá minél több lányra! Akkor talán lesz fogalmad róla, milyen esélyekkel indul a nőknél egy ronda férfi.
2015. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!