Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni sírdogáló, gyűlölköd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni sírdogáló, gyűlölködő pasiknak szerintetek mi az igazi problémájuk?

Figyelt kérdés
Valami szakember (pszichológus, pszichiáter) által kezelhető dolog?
2015. nov. 7. 11:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy nem kellene ezt írnom, de valahogy mégis úgy érzem,hogy a nők a hibásak mindenért, de tényleg mindenért, az áremelkedéstől kezdve a gazdasági válságig mindenért. Én a helyükben meghúznám magam egy sarokban szépen csendben :)
2015. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
52%

"Az itteni sírdogáló, gyűlölködő pasiknak szerintetek mi az igazi problémájuk?"---Szerintem már nagyon unják, hogy a férfigyűlölő magukat nőnek nevező utánzatok napi 10-er kiírják az általad feltett kérdést.


De ez csak egy az igazi nőket imádó férfi véleménye :)

2015. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek semmi humorérzékük nincs, akármit írok lepontoznak.
2015. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként a világ is változhatna, mert ez a világ messze van az élhetőtől és az emberbaráttól, és nem csak az önsajnáltatókban van a hiba. Azok amiket leírnak valós tapasztalatok, amiket kivetítenek az egész női nemre."


De hát pont ez a lényeg, hogy ha az ember változik, akkor mást vesz észre a világból, mást vonz be, mást vált ki a környezetéből. Az egyéni projekciók önbeteljesítő jóslatok is egyben! Mert ha én azt gondolom, hogy minden pasi szemét, akkor tudat alatt eleve olyan pasikat választok, akik megfelelnek a prekoncepcióimnak. De még ha nem is ilyenek alapból, akkor is az előítéleteim alapján kezdek el velük viselkedni, ők pedig erre fognak reagálni. Önbeteljesítő jóslattá válnak a félelmeim.

Ha viszont azt gondolom, hogy vannak rendes pasik, akkor rájuk koncentrálok, ki tudom őket választani, bizalmat szavazok nekik, akkor ők is úgy fognak viselkedni. Ez nem feltételezés, hanem tapasztalat. Én tudtam változtatni a gondolkodásomon, hozzáállásomon, és én is hatok a körülöttem lévő dolgokra. Igen, vannak számomra nemkívánatos emberek, viselkedések: ezeket viszont észreveszem és elkerülöm. Nem velük foglalkozom, hanem azokkal, akiktől pozitívumokat kapok. Így sokkal kedvezőbb benyomásaim vannak az emberekről.

Szóval ha mi magunk változunk, akkor a világ (általunk érzékelt része) is változni fog, ez így működik. De ha csak siránkozunk, akkor semmi nem fog változni.

2015. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
47%
Ez a Titok kategóriájú vonzás egy orbitális baromság. Volt idő, a rossz korszakom előtt, amikor azt hittem, hogy a lányok, empatikusak és a többségük aranyos kedves, jólelkű. Akkor sem volt barátnőm. Persze a percepció változhat, de a globális képet nem változtatja meg az, ha elhitetjük magunkkal, hogy minden rózsaszín unikornis spermával átitatott cukiboldogság...
2015. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
72%

"Ha viszont azt gondolom, hogy vannak rendes pasik, akkor rájuk koncentrálok, ki tudom őket választani, bizalmat szavazok nekik, akkor ők is úgy fognak viselkedni. Ez nem feltételezés, hanem tapasztalat."


A nők egy jelentős része a bunkó pasikat kedveli, és sír, hogy nem talál normális párt, pedig lényegesen könnyebb párt találnia, mint egy férfinak. Amint el kezd normális férfiakkal ismerkedni a bunkók helyett, természetesen talál normális párt, de ez a férfiaknál nem így működik a sokkal nagyobb verseny miatt.

2015. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!