Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végleg elástam magam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elástam magam a barátom előtt igaz? Azóta is csak sírok.

Figyelt kérdés

Nagyon sok nőgyógyászati vizsgálaton vagyok már túl, így nem tekintettem magamat már szűznek, plusz ezzel a sráccal is együtt voltam már kétszer. Mindkét alkalommal kellemetlen volt elsőre a behatolás, de utána már minden jó volt. A második után egy kicsit rózsaszínes volt a wc papír, de amúgy semmi komolyabbat nem tapasztaltam. A mostaninál belelendültünk, és nagyon jó volt, viszont utána nagyon véreztem. A barátom azt mondta hogy semmi probléma, de tuti hogy nem akar már velem lenni többet :(

Nem tudom hogy történhetett ez meg velem... Azóta nem szexeltünk, volt egy két apróbb puszi de ennyi.

Hogyan tudnám magam összeszedni? Nagyon szégyellem magam, és az önbizalmam tropa. És úgy érzem hogy azután hogy a barátom ezt látta, sose fog szeretni :( :'(


2015. nov. 7. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
És az ilyen éretlen, idióta hülyéknek van barátnőjük. Én meg, aki normálisan, tisztelettudóan közeledik a nők felé, hoppon maradok...
2015. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jajj édes istenem milyen cuki gyermeki lelked van :)

Ha a barátod nem egy idióta akkor ezzel ő nagyon is tisztában volt, emiatt nem fog otthagyni.

2015. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már lökött! Miért ne szeretne ezek után? Nem is értem.. :O
2015. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
# 1 elolvastad egyátalán a kérdést?
2015. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Valószínűleg azért nem szexeltetek, mert nem akar fájdalmat okozni! Egyébként egy értelmes férfi nem undorodik meg a barátnőjétől, ha az vérzik, hanem segíti, támogatja, óvatosan bánik vele, hogy legközelebb ne legyen probléma!

Viszont ha rágörcsölsz, akkor még rosszabb lesz a helyzet! Próbálj meg vele beszélgetni erről, mondd el, hogy kellemetlenül érzed magad, és hallgasd meg, hogy ő mit gondol. Ne akard kitalálni helyette!

2015. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Jaj, kislány! Nehogy már te szégyelld magad! Ez bárkivel előfordulhat, az első két alkalommal valószínű, hogy kitágult annyira a szűzhártyád, hogy nem repedt be, ennél a mostani, vadulósabb alkalomnál meg átszakadt, ez okozhatta a vérzést. Ez teljesen természetes dolog, ez ellen nem lehet, és nem is érdemes tenni semmit.

Ha barátod emiatt nem fog szeretni, vagy nem akar többet veled lenni, akkor sokkal nagyobb csacsi, mint te vagy, ő egyszerűen szamár.

Szerintem csak megijedt, hogy valami kárt okozott, és ezért kerül most. Beszéljetek erről nyíltan, és őszintén, meglátod, nem lesz semmi baj!

2015. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kislány,válassz egy olyan pasit,aki tisztel,és nem úgy kefél meg,mintha fizetős prosti volnál!

Nehogy már te érezd magad rosszul!

2015. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
te rettent buta vagy xd
2015. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Miert irkaltok ide tinik?

Allandoan csak a baj van veletek. Minek sexeltek ha ertelmileg es erzelmileg nem vagytok hozza erettek?

2015. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!