Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Kiakadnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kiakadnátok, ha nemtudnátok a párotok jelszavát közösségi oldalain?

Figyelt kérdés

Értelmetlen kommentekkel kiméljetek.kb annyira vagyok kiváncsi rá,mint ti a kérdésemre.Semennyire:)


Ha tiis igy vagytok ezzel,nemzavar benneteket?És a párotok tudja a ti jelszavaitokat?Nemvagytok bizalmatlanok? 20L


2015. nov. 9. 22:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

Semmilyen esetben sem jogos.


Ha megbízhatatlan, és más csajok után futkos, akkor nem kötelező vele lenni.


Az meg, hogy más lányokkal beszélget, önmagában miért lenne probléma? Nem tudom mit értesz "irkálás" alatt, de talán nem beszélhet ellenkező neművel, ha kapcsolatban van, vagy mi a szösz? Ha flörtölget és udvarolgat, és neked ez nem fér bele, akkor sem a kutakodás a megoldás.

2015. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem jogos. Ha megbízhatatlan, akkor szakíts, de ne nyomozgass. Ha nem tudsz változtatni a hozzáállásodon, akkor ha lesz gyereked, ki fogod borítani azzal, hogy lesed majd minden lépését.
2015. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk egymás jelszavát. Mindkettőnknek vannak ellenkező nemű barátai, ismerősei, még írni is szoktunk nekik. Meg sem fordulna a fejemben, hogy elkérjem tőle a jelszavát, teljesen felesleges.

20L

2015. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

nem akadnék ki. a jelszavait egy helyen tárolja a gépén, amihez hozzáférhetnék bármikor ha akarnék, de még soha nem léptem be egyikbe se. nem érdekel. ő nem tudja a jelszavaimat, mert nekem nincs leírva, kérdezni meg nem kérdezte soha. de hagyta már ott ő is, én is bejelentkezve, de nem érdekelt senkit a másik dolga.

ha gyanakodnék hogy talán megcsal vagy valami, akkor egyből rákérdeznék, hogy megcsalsz? vagy hasonló és kész. nem kezdenék magánakcióba. minek.

2015. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom a jelszavait, õ sem az enyémeket. Megbízunk egymásban és Kell ennyi személyes tér mindenkinek. Én elmondom azért ha beszélgetek egy-egy fiú haverommal õ is ha lánnyal és pont.
2015. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt nem akadok ki, ez nem téma. Ő tudja a jelszavam, mert szinte mindenhol ugyanaz nekem, de én nem tudom az övét, mert ez az ő oldala, én nem kúpászkodott ott. Nagyon sok lány barátja van, tőlem azt beszélget velük, amit akar, hisz a barátai és ezek a beszélgetések rá tartoznak. Őt sem érdekli, hogy én mit beszélek a fiú haverjaimmal, nem mintha lenne titkolni valóm, de többnyire számára jelentéktelen hétköznapi dolgok, amik csak a 2 szeméylre tartoznak.


Sokszor bejelentkezve marad a fb-ja, mikor elmegy a géptől és mivel én is azt használom, ezért kilépek olyankor neki, nem nézegetem meg a magán dolgait

2015. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk egymásét, nem is érdekel. Ha írkálni akar, írkáljon... Nem zavar. Ö sem kérdezi hogy én mit csinálok. Úgy vagyok vele hogy aki menni akar az megy, féltékenységgel nem tudom visszatartani, csak a saját életemet teszem tönkre ha parázok hülyeségeken, na meg persze a hangulatot itthon. Egyébként ha a pasi szeret, és az életetek rendben van akkor nem fog máshol keresgélni. Ahol be tud lépni a harmadik, ott gond van a kapcsoltban, és mindkét kapcsolatban élö emberrel. Az meg hogy beszélget... Hát urambocsá, tegye, az még nem ártott senkinek.

37/N

Ja és szeretjük egymást, házasok vagyunk, gyerek is van szóval nem azért nem érdekel. Hanem mert megbízom benne és viszont.

2015. nov. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 BlackSword ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem jogos... És még csak butaság is... Hogy halld (izé: olvasd) a másik oldal véleményét is... Egy pasit ne akarj sarokba szorítani, mert minél inkább beszorítod annál inkább ki akar majd törni... És akkor minden repül... Te is... Mert akkor már nem fogja érdekelni...


Egyébként meg Telefon, napló, levelezés szigorúan tabu... Nekem pl hétvégénként mivel én legalább 2 órával hamarabb kelek, mint a párom röhögve szét tudnám kutakodni a telóját... De tudod, meg sem fordul a fejemben...

2015. nov. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Költőnő? ***** válasza:
100%

Nem tudjuk sehová egymás jelszavait. Azaz az egyik netbankjához, mert azt a szlát jelenleg én használom.

Nem érzem szükségét h bmihez is tudjam, bízunk egymásban

2015. nov. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a jelszavát és nem akaszt ki, nem zavar, és a párom se tudja az enyémet. A bizalom mindettől függetlenül megvan.


Sőt, a szekrényébe se turkálok.

2015. nov. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!