Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődött, mert őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött, mert őszinte voltam, hogy személytelen az ajándék, mégis mit kellett volna mondanom? Vagy jogosan sértődött meg? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Vásárolni voltunk az egyik nagy áruházban, amikor a barátom meglátta, hogy ki vannak rakva a különböző csokik, ezek a dobozos kis csokikból álló válogatások. Megkérdezte, hogy karácsonyi ajándéknak?? Én azt mondtam, hogy elég személytelen, nem igazán kell hozzá ismerni a célszemélyt, melyik kollégának kell? Ha ismered, akkor olyat vegyél neki, aminek örülne is, ne ilyet.

Erre megsértődött, hogy nekem gondolta és még dobozom is lenne utána. 25évesek vagyunk amúgy.

Egyébként nem eszek olyan sok csokit, ráadásul tuti mindig van az ilyenekben egy-kettő olyan, ami megmarad, mert nem finom, nem ízlik. Ráadásul csak az ember párja... elvileg igyekszem neki olyat venni, ami személyes nem??

Ez lesz a második karácsonyunk. Tavaly egy pulcsit kaptam, amit úgy vett, hogy elmentünk vásárolni, felpróbáltam, megkérdezte, hogy tetszik-e , azt mondtam igen és megvette akkor, ott.

Gondoltam beszéljük már meg ezt, hogy akkor kinek mi az ajándék, mert ez nem feltétlen, hogy nem is igazán töri magát, de akkor hagyjuk ezt, keressünk valami más megoldást, de csak azt mondja, hogy nekem nem jó semmi.


2015. nov. 12. 12:08
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Egyébként én is szoktam neki csokit venni, de nem alkalomra, hanem simán hétköznap, random, bemegyek a boltba, meglátom, tudom, hogy szereti és viszek neki, de nem adom elő, hogy akkor ezt karácsonyra/szülinapra. :)
2015. nov. 12. 13:05
 12/32 anonim ***** válasza:
68%

azért egy férfinak illene ezt tudnia, h mit kell venni egy nőnek. én mindig valami szebb ékszert, ruhát, fehérneműt, táskát, vagy épp cipőt veszek a barátnőmnek. persze nem olyat amit épp akkor ott felpróbált, hanem ami meglepetés (esetleg vhogy kifigyelem, mi tetszik neki). persze benne van a pakliban h rossz a méret v nem tetszik neki. bár ilyen még nem volt. az eladók általában odáig vannak, h milyen ritka az ilyen férfi, mint én. bezzeg ők max csokit kapnak meg ajándékutalványt. szóval ja, lehet h a te pasid az átlag, úgyhogy annyira ne legyél kiakadva. a legtöbb férfi hülyét kap az ajándékozástól. de teljesen jogos, h elmondtad a véleményed.


26/F

2015. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
És tőled miket szokott kapni?
2015. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Karórát, karkötőt, autójába üléshuzatot, egyedi pulcsit, saját fényképes telefontokot (az autója motorját fotóztam le hozzá) csináltattam neki.


Egyébként a szülinapomra se kaptam pár hete semmit, mert nem tudott mit kitalálni - így mondta! Nem sértődtem meg, azt mondtam, hogy ha kitalál valamit, akkor majd vesz.

2015. nov. 12. 13:18
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

"Karórát, karkötőt, autójába üléshuzatot, egyedi pulcsit, saját fényképes telefontokot (az autója motorját fotóztam le hozzá) csináltattam neki. "


Ne haragudj, nem kötözködni akarok, de mégis fogok, ez hol egyedi? Ha csinál neked egy bögrét, amin rajta van a kedvenc fakanalad képe, az már boldoggá tenne? Ennyit jelent nálad az egyedi és hogy gondolt rád?

2015. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Karóra és karkötő mániás, az autóját is szereti - ezek a dolgok mind egyediek, kell ismerni a másik ízlését, hogy tetszeni fog-e neki, milyet vegyek. Milyen autója, telefonja van, milyen méretű karkötőt, milyen stílusút szeret. Az egyéniségéhez illik-e.

A nőnek fehérnemű/ékszer/ruha is: ismered a méretét, az ízlését. Felvesz-e ilyet. Úgy hogy nincs ott a másik!

2015. nov. 12. 13:25
 17/32 anonim ***** válasza:

A barátod nevetséges.. Mi az hogy nem tudott kitalálni semmit?

Szerintem a nőknek a legegyszerűbb ajándékot venni, komolyan mondom. Ékszer, parfüm, ruha, könyv(ha szeret olvasni az illető). És akkor ezek még csak a sablonos dolgok voltak.


Az én párom sem túl kreatív az ilyenekben, de ő töri magát, legalább annyira, hogy megkérdezi. Tavaly karácsonyra nem volt ötlete, én pedig mondtam neki, hogy hiányzik egy-két síelős cucc, ezért kipakoltam a gépére néhány decathlonos cuccot, azokból tudott válogatni.

Illetve ezek is lehetnek személyes dolgok, ha az ajándékozott félnek fontosak..


(Reagálva előttem egy kommentre..) A karóra, karkötő is lehet személyes, ha a másik arra vágyott.

Ugyanígy egyébként egy különleges csokikból álló válogatás is lehet az, ha egyébként az illető nagy csokis.


Mivel a kérdező nem az, ezért ez így totál személytelen. Nem volt jobb, hát veszek csokit. Mert ez általában így néz ki..


Szóval az sem baj, ha tudja az ember, hogy mit kap, de mondjuk ne úgy, hogy egy doboz csokit, amit annyira nem is szeret az illető, megveszi az orra előtt a párja.

2015. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Az hogy, tudja mit szeret a másik! Igen, nekem tegyük fel tetszik a fakanalas bögre, de ezt nélkülem találta ki, figyelt rám, hogy tudja, milyen legyen.


A csoki is pont azért fura, mert tudja, hogy én kevésbé vagyok csokimániás, főleg, hogy csak bizonyos ízvilágot szeretek (már az is jobb, ha olyat vesz, amit tudja, hogy szeretek), ezekben meg tuti van olyan, ami nagyon nem.

2015. nov. 12. 13:28
 19/32 anonim ***** válasza:
18%

25 évesen kommunikáció 0 ésidejössz sírni meg nyávogni. Szánalms vagy.

" elvileg igyekszem neki olyat venni, ami személyes nem??"

"nem??" Mi a pics@t hepciáskods te pisis paraszt.

Ő te???? Nem 2 külön ember vagytok??? -.-""" Idióta. -.-

Szánalomhegy.

2015. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek a #19-el. A kifejezésmóddal nem.
2015. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!