Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődött, mert őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött, mert őszinte voltam, hogy személytelen az ajándék, mégis mit kellett volna mondanom? Vagy jogosan sértődött meg? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Vásárolni voltunk az egyik nagy áruházban, amikor a barátom meglátta, hogy ki vannak rakva a különböző csokik, ezek a dobozos kis csokikból álló válogatások. Megkérdezte, hogy karácsonyi ajándéknak?? Én azt mondtam, hogy elég személytelen, nem igazán kell hozzá ismerni a célszemélyt, melyik kollégának kell? Ha ismered, akkor olyat vegyél neki, aminek örülne is, ne ilyet.

Erre megsértődött, hogy nekem gondolta és még dobozom is lenne utána. 25évesek vagyunk amúgy.

Egyébként nem eszek olyan sok csokit, ráadásul tuti mindig van az ilyenekben egy-kettő olyan, ami megmarad, mert nem finom, nem ízlik. Ráadásul csak az ember párja... elvileg igyekszem neki olyat venni, ami személyes nem??

Ez lesz a második karácsonyunk. Tavaly egy pulcsit kaptam, amit úgy vett, hogy elmentünk vásárolni, felpróbáltam, megkérdezte, hogy tetszik-e , azt mondtam igen és megvette akkor, ott.

Gondoltam beszéljük már meg ezt, hogy akkor kinek mi az ajándék, mert ez nem feltétlen, hogy nem is igazán töri magát, de akkor hagyjuk ezt, keressünk valami más megoldást, de csak azt mondja, hogy nekem nem jó semmi.


2015. nov. 12. 12:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem azt jelenti, hogy nem figyelne rád, egyszerűen csak utál vásárolni. Férfiból van... Fogalma sincs, hogy mit kell ilyenkor venni. Körülbelül ez a logika: a nők szeretik a csokit. veszek csokit.

Le merném fogadni, hogy otthon a családjukban is így megy az ajándékozás. De majd kérdezd meg!

Szerintem ebben legyél kicsit elnézőbb.

Abban is meg lehet egyezni, hogy nincs ajándékozás. Helyette lehet elmenni vacsorázni, koncertre, színházba, stb.

2015. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Lassan újra aktuàllis lesz ezèrt leporolom a kèrdèst! Ìrta itt egy pasi, hogy ő miket vesz a baràtnőjènek cipő..... Magamból kiindulva mondjuk 44-45ös a làbam. Múltkor próbáltam egy 45ös cipőt nem volt kènyelmes kellett a 46os. Exem szerette a magas sarkút de csak adott magasságig ès szèlessèggel...Szóval nálam cipő kizárva fehèrnemű hmm önzően magamnak vettem amiben "bejön " nekem szóval az se szemèlyes. Sosem voltunk gazdagok 3karácsonyt főiskoláskènt éltünk meg. Mi mindig azt vettük, ami a màsiknak kellett. Az igaz, hogy kb mintha magamnak vettem volna meg ő is magának csak mindenki a másikèt fizette. Egyszer kaptam gilette...power elemes borotvát vizsgaidőszak vègèn...emlèkszem be lettem zavarva borotvàlkozni mert kìváncsi volt jó e...

Olyan vagyok, hogy egy csomag p.zs.-nek is örülök ....

Nem tudott mit kitalálni sznapodra....Anyám borogass!!! 2éve vagytok együtt csak tudja kedvenc virágod egy szàl/csokor mindig ellőhető sz./nèvnapra vagy egy vacsora meghìvás a kedvenc èttermedbe.

Nàlunk szüleimmel/tesómmal kb ennyiből áll de azèrt valahol èlmèny egy közös vacsora. Hangulatot ès èlmènyt is lehet ajàndèkozni nem csak tárgyat.Mozi/koncert/szìnházjegy/a kedvencedre.

2017. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!