Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődött, mert őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött, mert őszinte voltam, hogy személytelen az ajándék, mégis mit kellett volna mondanom? Vagy jogosan sértődött meg? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Vásárolni voltunk az egyik nagy áruházban, amikor a barátom meglátta, hogy ki vannak rakva a különböző csokik, ezek a dobozos kis csokikból álló válogatások. Megkérdezte, hogy karácsonyi ajándéknak?? Én azt mondtam, hogy elég személytelen, nem igazán kell hozzá ismerni a célszemélyt, melyik kollégának kell? Ha ismered, akkor olyat vegyél neki, aminek örülne is, ne ilyet.

Erre megsértődött, hogy nekem gondolta és még dobozom is lenne utána. 25évesek vagyunk amúgy.

Egyébként nem eszek olyan sok csokit, ráadásul tuti mindig van az ilyenekben egy-kettő olyan, ami megmarad, mert nem finom, nem ízlik. Ráadásul csak az ember párja... elvileg igyekszem neki olyat venni, ami személyes nem??

Ez lesz a második karácsonyunk. Tavaly egy pulcsit kaptam, amit úgy vett, hogy elmentünk vásárolni, felpróbáltam, megkérdezte, hogy tetszik-e , azt mondtam igen és megvette akkor, ott.

Gondoltam beszéljük már meg ezt, hogy akkor kinek mi az ajándék, mert ez nem feltétlen, hogy nem is igazán töri magát, de akkor hagyjuk ezt, keressünk valami más megoldást, de csak azt mondja, hogy nekem nem jó semmi.


2015. nov. 12. 12:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

én értem a problémádat, annak ellenére,hogy borzasztóan rossz vagyok,ha ajándékokról van szó. (lusta is vagyok,utálok vásárolni is) Mi minden alkalomra csokit veszünk egymásnak, de ünnepeken kivül szoktunk egymásnak kedveskedni. Nekem eröltetett,hogy alkalomra találjak ki ajándékot pedig nagyon szeretem barátomat.


Szerintem nem ebben mérik,hogy mennyire fontos a másik. DE értem a te álláspontodat és nem túl szép a barátodtól,hogy semmit sem vett a szülinapodra,mintha neki nem lenne fontos.

2015. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ért az ajándékozáshoz, van, aki teljesen ki is készül tőle, hogy ajándékot kell vennie valakinek.

Van az a fajta is, aki mindennek örül. Legalább kérdezett. :D

Hogy behisztizett rajta, az csak azt mutatja, hogy mekkora problémát jelent neki ez. Ezt a dolgot is tanulni kell, ha Neked fontos, hogy személyre szabott ajándékot kapj, akkor tantítsd meg ajándékozni és beszéld meg vele, hogy mit szeretnél, írj egy listát, hogy minek örülnél és választhat, ..., ...

2015. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
kibújik a szög a zsákból, csak kellett volna az a diadém...
2015. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Persze, nem erőszakként tekintek erre, ezért is mondtam, hogy ha majd kitalálja, vesz/csinál valamit. Én se határidőre veszek ajándékot, de pl. évközben mondja, hogy jó lenne egy új üléshuzat, látom, hogy tetszik neki egy karóra (kettőt kapott eddig) akkor megveszem és majd megkapja akkor alkalomra.

Néha nekem is nyűg a vásárlás, de szerintem nőknek egyszerűbb is venni.


Egyébként akik 0 kommunikációra panaszkodnak, olvastátok hogy ő ott konkrétan kérdezett, válaszoltam ŐSZINTÉN (mielőtt azzal jönnétek, hogy nem vagyunk egymáshoz őszinték...)és megsértődött és beszélgetni akarok vele erről, csak épp makacskodik?? Hogy pontosan elmondtam neki, hogy én szeretem az ajándékokat, meglepetéseket, nem az értéke a lényeg és mégis ennek ellenére van ez.

2015. nov. 12. 14:35
 25/32 A kérdező kommentje:

A lista jó ötlet.

Nagyon szeretnék erről beszélgetni vele, mert biztos van kompromisszum. Én is tiszteletben tartom, hogy nem szeret bizonyos dolgokat kapni. Ne legyen kuponos dolog, és tuhákat pl. kifejezetten kérte, hogy ne, mert még saját magának se tetszik, amit vesz.

2015. nov. 12. 14:41
 26/32 A kérdező kommentje:
Ruhákat*
2015. nov. 12. 14:45
 27/32 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos, hogyan adja. Ha szeretettel, akkor mindegy, mi az, ha nem szeretettel, tulajdonképpen akkor is mindegy. Más részről senki nem gondolatolvasó. Ha valamit szeretnél, akkor nyisd ki a szád és mondd, ne várd, hogy majd kitalálja. Mindkét megsértődés elég gyerekes, részéről és részedről is. 30n
2015. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#27

KÖSZÖNÖM!

2015. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Hát karácsonyra tényleg személytelen a csoki...
2015. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, annyira primitív paraszt mint a 19 válaszadó, legalább nincs :)) hát nem szuper :D??
2015. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!