Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy egy 30-as nő csak szórja a pénzt?

Figyelt kérdés

Ha valaki elszórja állandóan a fizetését felesleges dolgokra, állandóan ruhákat vesz magának meg egyebeket. A fizetése alacsony, félretenni nem is rak a költekezései miatt és kb hónapról hónapra él.


Ez mennyire normális? Nem felelőtlen dolog egy picit ennyi idősen? Szóval picit gyerekes, éretlen dolog szerintem.

Aztán meg ha van egy hirtelen kiadás, akkor meg csak lesni fog.



2015. nov. 12. 13:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt él a párjával valaki, akkor a párjának van beleszólási joga, mert közösen kell fenntartani a háztartást, és elég kevés olyan ember van, aki szó nélkül tűrné, hogy a másik fél elszórja a pénzt, és a közös kiadásokat leginkább csak az egyikük fedezi...
2015. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 10-11: Ti abból indultok ki, hogy felnőtt emberek alapvető működésmódját, viselkedési mintáit meg lehet változtatni. Nem lehet. Vannak hosszú távra tervező és vannak "élj a mának" típusú emberek. A kettő együtt csak akkor működik, hogy képesek tolerálni és kiegészíteni egymás működésmódját.

Pont azért írtam, amit írtam, mert volt olyan párkapcsolatom (fiatalon, naivan), ahol azt hittem, hogy ilyen eltérő nézetekkel össze lehet csiszolódni. Nem azt mondom, hogy az első problémánál ki kell lépni, hanem azt mondom, hogy össze se kell jönni olyannal, akivel alapvetően eltér a mentalitásunk. Egy kicsit túl kell látni a rózsaszín ködön...

2015. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
# 11: Ez egy szélsőséges helyzet. Attól, hogy valaki szereti élvezni a jövedelmét, még nem azt jelenti, hogy nem száll be a közös kiadásokba. Én például mindig beszálltam, a párommal egyenlő arányban. Viszont nem tudok egy bizonytalan jövőre spórolni. A váratlan kiadásokat is mindig megoldottam, bevállaltam egy plusz munkát és már meg is volt a fedezet (lehet, hogy akkor, ott, a páromnak kellett fizetni, de később mindig kompenzálva volt). Viszont a mentalitásbeli különbségek olyanokban mutatkoztak meg, hogy az exem inkább szorongott egy szűkös lakásban, de nem nyúlt hozzá a befektetéséhez, hogy MOST élhetőbb körülményeink legyenek. Nem egy-két évig, hanem 10 évig volt így. Neki fontosabb volt, hogy legyen tartaléka, mint az, hogy éljen.
2015. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én ebből indultam ki: "Ha valaki elszórja állandóan a fizetését felesleges dolgokra, állandóan ruhákat vesz magának meg egyebeket. A fizetése alacsony, félretenni nem is rak a költekezései miatt és kb hónapról hónapra él."

Ennek fényében én felelőtlennek tartom.

2015. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!