Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti ízlésetek is változott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti ízlésetek is változott a párotok formájára?

Figyelt kérdés

Pl én régen rock zenét hallgattam csak, mióta a párommal vagyok az évek alatt,valahogy a rock zene már inkább idegesít, sokkal jobban szeretem a rap, hip-hop zenét, ami a párom kedvence volt mindig is.

Meg ilyenekre gondolok. Veletek is van ilyen hosszabb távú kapcsolatban?


2015. nov. 12. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy picit idomult a stílusom az övéhez, csak annyira, hogy nyitottá váltam arra, hogy pl. megnézzek vele egy foci meccset, amit egyébként utálok. De pl. zenében is meghallgatom, amit küld, de attól még nem kezdtem el szeretni azt a stílust.

De, amit eddig szerettem, azt továbbra is szeretem. :)

2015. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pörölycápa ***** válasza:
Én mindig is rockzenét hallgattam, és a jelenlegi párom is azt hallgat. Nax annyit változott, hogy nyitottabb lettem egy kicsit kemény rockzene irányába is. De nincs az az ember, aki rávenne engem arra, hogy rap-et vagy valami elektronikus zenét hallgassak. A volt barátom ki nem állhatta a rock-ot, én meg az ő zenéit, szóval a kocsival utazáson kívül nem hallgattunk zenét, akkor meg csendben tűrtem az ő zenéit (mivel ő nem tudta csendben tűrni az enyémeket)
2015. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!