Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a 25-35 éves nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 25-35 éves nők a legzártabbak ha a másik fél koráról van szó? Miért ők szeretik legkevésbé a nagy korkülönbséget?

Figyelt kérdés

Rengeteget hallani máshonnan is és én is sokat tapasztaltam, hogy a 18-25 éves nők közül sokan szexelnek tőlük bőven idősebb (30-50 éves) férfiakkal.


Ahogy arról is vannak tapasztalatok és külső forrásból is infók, hogy a 35-50 éves nők közül is rengetegen próbálják ki a 18-25 éves férfiakat.


De a kb. 25-35 éves nők ebben a legzárkózottabbak. Ők a háromból a leginkább azok, akik hozzájuk korban minél közelebb álló férfit tudnak csak elképzelni és eszükben sincs 5-8-10-15 évvel idősebb vagy fiatalabb férfivel egyáltalán semmi sem.


2015. nov. 12. 15:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10: De más arányban?


Mert erről is szól a kérdés. Most csak példaként, arányaiban, hogy érthető legyen.


A 18-25 éves lányoknál a 60%-nak oké a nagy korkülönbséges kapcsolat

A 25-35 éves nőknél a 15%-nak oké a nagy korkülönbséges kapcsolat

A 35-50 éves nőknél a 30%-nak oké a nagy korkülönbséges kapcsolat


Szóval mitől van az, hogy a középső csoportnak, miután elérnek egy bizonyos kort, megint nő a max. korkülönbség sokszor?

2015. nov. 12. 16:12
 12/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, a személyek igénye nem változik, csak az életkoruk, ha vársz még pár évtizedet, megint tolódni fognak az arányok, és nem ugyanezt fogják mutatni. No meg az sem mindegy, hány embert kérdeztek meg erről. Engem pl. nem kérdeztek meg. Most 31 éves vagyok, nem vagyok nyitott a nagy korkülönbségre, sőt, a nálam fiatalabbak eleve tabuk számomra. 10 éve ugyanígy gondoltam.

De akkor vegyük a mintádat. Tegyük fel, van egy lány, most van az általad írt legfiatalabb korcsoportban, még bulizik, kalandozik, nem akarja lekötni magát, eléri a második korcsoportot, akkor jön a megállapodás időszaka jó esetben, családot alapít, férjhez megy, szül, nem a kalandozás az első, aztán jön a 3. életszakasz, mondjuk a férje elhagyja, egyedül marad a gyerek(ek)kel, nem biztos, hogy az életkort nézi, inkább azt, hogy olyan társat találjon, aki elfogadja őt és a gyerekét/gyerekeit is, és mellette jól érzi magát.

De ez csak egy feltételezés.

Én tartom magam továbbra is ahhoz az állásponthoz, hogy aki eleve nem nyitott ilyen felállásra, az nem változik attól függően, hány éves.

2015. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak, hogy 50 évesen előveszik a fiatalokat? Pofon egyszerű, mert már nem kellenek senkinek olyan idősen és vágynak valakire. Olyat is hallottam, hogy gazdag Londoni 45 fölötti nők illegális bevándorló fiatal afrikai férfiakat tartanak el a saját házukban, azért cserébe, hogy kielégítsék őket.
2015. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez szerintem személyfüggő és nem attól függ, hogy ki hány éves. Én sosem buktam az idősebbekre, korábban csak max. pár év, most már azért nem nagy gond, ha több valamivel (kb. 6-7 év még belefér, de annál több már nem igazán), meg a túl fiatalok sem vonzanak (ott 1-2 év max). Egyszerűen könnyebb kijönni olyannal, aki velem egykorú..

26/N

2015. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Mert az ilyen idős nők rájöttek, hogy a jóval idősebb pasik csak kihasználják és manipulálják fiatal lányokat, így nyilván nem kell nekik a szemét :D
2015. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez az a korosztály, amikor a nők töbsége megérik egy hosszú távú párkapcsolatra (vagy van az a rész, aki előtte sem volt szabados), az meg általában jóval működőképesebb hasonló korosztállyal. A 40+-os nők sem azért vannak, akik dugnának fiatallal, mert akkor már nyitottabbak, hanem mert szarul választottak, csalódtak a férjükben, nem akarnak pár kapcsolatot, csak kamatyolni... arra meg jobb egy lendületes, fiatalabb "csődör". De az sem a többség.
2022. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!