Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A külső a legfontosabb párvála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső a legfontosabb párválasztás szempontjából? Akár férfiról akár nőről legyen szó?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen dolog amin nem lehet változtatni, és ami egyedi. Azt kell, hogy mondjam, hogy akik jó külsővel születtek, azoknak egyszerűen mákjuk van. Minden mást lehet pótolni, ha valakinek nincs egzisztenciája, ki megy külföldre és pár hónap alatt már összejön a pénz még kulimunkával is egy új verdára például. Ha valaki önbizalom hiányos vagy személyiség zavara van, ezer meg millió terápia és módszer van ezek fejlesztésére manapság. Egyedül a külső az amin nem segít semmilyen plasztikai műtét sem, hiába fizetnek egyesek milliókat, egyrészt azt el is lehet rontani, meg heget is hagy, meg van akin egyszerűen azzal sem lehet segíteni.
2015. nov. 12. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

Mindenki külső alapján ismerkedik véleményem szerint, viszont az már szubjektív hogy kinek mi a vonzó. Mert lehet hogy valakinek a kisportolt kockás hasú pasi vagy vékony, de nem sportos srác jön be, míg nekem meg a mackósabb férfiak jönnek be, mert egyszerűen minden téren jobb érzéseket váltanak ki belőlem.

De ez így van a férfiaknál is: van akinek szüksége van a vékony derékra, őzike lábakra, és vannak pasik akiknek a ducibb, szélesebb csípőjű lányok jönnek be.

Amikor társkeresőztem, beszéltem vékonyabb és ducibb fiúkkal is, két erősebb testalkatú sráccal randiztam közölük, és az egyik mackós lett a barátom :)

Szóval nem muszáj senkinek sem reklámokba illő alkatúnak lennie, mert mindenki meg fogja találni a párját. Csak keresni kell és hinnie benne.

2015. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
33%

Mennyire képmutatóak a nők,Istenem...

Százszor elmondtam már,igen a férfiaknak nagyon különböző az ízlésük,ezért nyilván a nőknek elég könnyű,még ha nem is születtek annyira szépnek,és tökéletesnek.

De fordítva ez már baromira nem így van.

De csak kérdezz meg nőket,kinek hány férfi tetszik és milyenek... hát a legjóképűbbeken,izmosakon kívül senki más kb...

És ez a szomorú.Lehet írni,hogy jajj de van olyan férfinek is párja aki nem ilyen.Igen van,elismerem.És hány ilyen van? 2 millióból 10 mondjuk?

Fordítva nézve hány nőnek van kapcsolata,akik nem néznek ki annyira jól? 2 milliót feltételezve, úgy a 70-80%-ának...

Ennyit erről.

Nos akkor vessük össze az eredményt:

Nők,akiknek nincs annyira jó külsejük,kapcsolatban van: 70-80%-uk.

Férfiak,akiknek nincs annyira jó külsejük,kapcsolatban van:

0,0005%.

24/F

2015. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amennyire a férfiaknak eltérő az ízlésük, úgy a nőknek is. Nem kell itt hisztizni, hogy képmutatók lennénk, nem ismertek minket, így nem állíthattok ilyet, csak mert a ti környezetetekben olyanok a csajok, amilyenek. Én meg azt mondom, hogy a 24-eske egy megkeseredett kis tahó. Na, ez jólesik, kishaver? Mert én ezt látom belőled, értéket semmit, csak köpködöd mindenhova a marhaságaidat. Mindjárt megsajnállak...
2015. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!