Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok ennyire válogatósak?

Figyelt kérdés
Nem azt állítom, hogy minden jöttmentnek egyből adjátok be a derekatok, de nekem úgy tűnik (és nem csak nekem), hogy nagyon válogatósak vagytok pasik terén. Most elsősorban nem a mindenki által szépnek, bombanőnek titulált hölgyekre utalok, hanem az átlagosakra. És ne gyertek azzal, hogy mi az, hogy átlagos? Gyakran olvasni az oldalon meg a való életben is tapasztalom, hogy egy átlagos pasi simán beéri az átlagos külsejű lányokkal, ezzel szemben az átlagos külsejű lányok is helyes pasira vágynak. Nem általánosítani szeretnék, nem is provolálni akarok, csupán érdekelne. Egyébként nekem is van bőven hasonló személyes tapasztalatom. Több átlagos lány is pattintott, mert külsőre nem voltam elég jó neki. Meg más pasikat is, ez a legutóbbi lány volt, mert neki csak helyes, jóképű pasi kell, úgy érzi neki ez alanyi jogon jár és elvárhatja. Akkor hogy van ez?

2015. jan. 27. 19:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
60%

Itt nem elvarasrol kell beszelni. Meg hogy ki hogy nez ki kit kaphat meg.

Hanem azert pattint, mert van neki mibol valogatni! Es nyilvan ha csak valasztanod kell a legjobbat fogod. Boltban is egy bizonyos arban valaszthatsz tobb mindent. Azt fogod valasztani ami a legjobb.. ennyi

Belso tenyezokrol h te tudod h neki nincs mas udvarloja rajtad koul semmit sem tudsz!

2015. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen a női nem, mindegyiknek az alfa hím kell! Nincs is ezzel semmi gond. Rinyálás helyett alkalmazkodj!
2015. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
19%

Megválaszoltad a kérdésed, azért mert úgy gondolják nekik alanyi jogon jár.

A legtöbb lánnyal el van hitetve gyerekkorától fogva, hogy többet ér mint valójában, kis tökéletes hercegnő, stb...

Persze nem mindenki van így ezzel.

2015. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
75%

Én simán pattintom a nekem nem tetsző férfit. Egy életem van és abban egy mértő társat szeretnék. Inkább egy nem kapcsolat mint egy rossz. Bár én külsőre szanálok leginkább, hanem belsőre.


Sajnos gyerekkoromban molesztáltak. Így fiatal lányként bár vágytam a szerelemre és ,hogy szeressenek ezért közeledtem a fiúk felé, de mikor már komolyra fordultak a gondok, akkor én ki is léptem a dologból. Persze, megkaptam hogy milyen finnyás voltam, de megrémített az intim közelség. Sokáig nem is kerestem magamnak társat. Az első férfi aki áttörte a védvonalam, azzal nagyon lassú léptekbe haladtam. Az elején nem is gondoltam rá, hogy beleszerethetnék. De idővel egyre jobban megtaláltuk a közös hangot és a végén jártunk.


Azóta sem bírom, ha egy férfi türelmetlen, már az első randin csók, meg miegyebet akar. Engem a frász kitör, az ilyen egyedektől. Hozzám sajna türelem kell és empatikusság és ezt sok férfiben nem találom meg, ezért nem is volt sok férfivel dolgom életemben.


Ez van.

2015. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

# 4/4

Kedves utolsó...ezzel csak az a baj, hogy az első randiig el kell jutni. És ez már nagy szó.

Hogy ott ki hogyan viselkedik, az más kérdés. De az esetek töbsségében nem jutok el odáig sem, pedig nem vagyok az a bunkón nyomulós típus.

2015. jan. 27. 19:51
 6/43 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként aznap, amikor megtanulom 100%-osan elfogadni, hogy a nők ösztöne a létező legjobb hím megszerzése, és a jóképűeknek mindent elnéznek, az átlagos-csúnyákat meg megalázzák, az élő fába is belekötnek, és semmi se jó, ha tőlünk jön, szóval aznap, amikor elfogadom ezt, akkor elfogadom a saját férfi ösztöneimet is, és lelkiismeret-furdalás nélkül fogok bárkit megdugni, aki tetszik, függetlenül a következményektől, vagy attól, hogy kapcsolatban vagyok-e.
2015. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinek más tetszik, ennyi az egész. És vannak olyan tulajdonságok, amik kifejezetten zavarnak másban. Ha valakiben ilyet látok, akkor nem jön be és kész, lehet helyes is. (pl. nálam kizáró tényező a dohányzás, vagy ha egy pasi motyog normál beszéd esetén is, ha azt látom rajta, hogy nincs önbizalma, pesszimista, de ugyanúgy taszít az agresszív viselkedés is, zavar, ha lusta megmozdulni mozogni - nem kell versenysportolónak lennie, de én is rendszeresen mozgok, ez fontos része az életemnek).
2015. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztaltam, de úgyis megmagyarázzák, hogyaszongya "miért adjak esélyt annak, aki elsőre nem jön be", meg "ne várja már el senki, hogy mindenkinek esélyt adjak" stb. Még csak az ismerkedésre sem nagyon adnak esélyt, én is beszélgettem sok "átlagos" lánnyal, nem vagyok bunkó, külsőre sem vagyok nagyon nagy szám, de sokszor ők se voltak topmodellek, ráadásul még otthon punnyadós kis unalmas akárkik voltak, akiket soha senki nem hívott sehová, rinyáltak, de amikor felvetettem, hogy személyesen ismerjük meg egymást, egy beszélgetés nem kerül semmibe, akkor rögtön hárítottak. De ezt is meg tudják magyarázni, hogy "hát szegényke mit tegyen, ha nem jön be neki a srác", "ki tudja, mi lakozik a srácban" és hasonló dolgok.
2015. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
A 6-osnál a pont!
2015. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek van olyan étel az életében, amit nagyon utál. Nálam ilyen a spenótfőzelék, még a szagától is émelyeg a gyomrom. Ha megpróbálnák lenyomni a torkomon, hamar visszaköszönne. Nos, egy ismerkedésnél is működnek bizonyos reflexek. Fordítsátok meg a szituációt, ha ti lennétek olyan helyzetben, hogy valaki nagyon nem, belemennétek annak ellenére, hogy minden porcikátok irtózik tőle, csak azért, hogy ne tartsanak válogatósnak?
2015. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!