Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mi miatt szoktatok valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi miatt szoktatok valakit kifejezetten taszítónak látni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kerülnek az emberek - a tömött buszon se ül le mellém senki, órákon is 2-3 helyet kihagynak mellettem, sose szól hozzám senki, ha én szólok valakihez, akkor utálkozva válaszol.

Tuti valami gond van velem, de nem tudom mi.

Ti mi miatt szoktatok ennyire taszítónak találni egy ellenkező nemű embert?


2015. nov. 12. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Büdös szájszag, igénytelen megjelenés, alapból ha büdös az illető, engem az taszít. Más szerintem nem.
2015. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Naponta zuhanyzok, napi 2-szer mosok fogat, használok dezodort, a ruháimat naponta váltom, nem nézek ki igénytelenül.
2015. nov. 12. 21:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, mi lehet a probléma :/
2015. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs félelmetes megjelenésed?
2015. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Néha én is így érzem, és én se tudom, miért! Nem akaszkodom senkire, elvagyok magamban.
2015. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

16 éves kislánynak nézek ki, nem hinném, hogy félelmetes :D Bár ki tudja, lehet vannak akik valamiféle tini-fóbiában szenvednek.

(Egyébként 21 vagyok)

2015. nov. 12. 21:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem, a pasik viselkednek így veled, vagy mindenki? Nem lehet, hogy negatív kisugárzásod van, amivel azt üzened az embereknek, hogy "nehogy a közelembe gyere"? Nem lehet, hogy csak eltúlzod, és 1-2 esetre mondod, hogy folyton ez történik veled?
2015. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy bármi kisugárzásom lenne, ülök és olvasok, mint mindenki. :/ Amúgy mindenki ilyen velem, talán a lányok kevésbé.
2015. nov. 12. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Öregasszonyos frizura, sárkány jellem, prostituált/plázacicuska jellem, idétlen szóhasználat, erőltett trendiség, Lendvai Ildikóra emlékeztető vonások...
2015. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hmmm... szóval 16 éves kislánynak?? ;)
2015. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!