Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan lány szeret, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány szeret, aki nekem nem tetszik. Hogyan tudassam ezt vele hogy a lehető legkissebb fájdalom érje őt? 16ff

Figyelt kérdés
Van barátnőm és ő mégis azt hiszi, lehet nála esélyem. Jó fej csaj, DE SEMMI TÖBB! Hogyan tudassam vele, semmi esélye nálam? Óvni szeretném a lelkét a mély fájdalomtól!
2010. márc. 19. 22:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
az őszinteség a legfontosabb.Legyél egyértelmű,határozott és még ha fájni is fog egy kicsit még mindig jobb,minthogy álmokat kergessen.Ha értelmes ,márpedig azt írod,hogy jó fej,akkor meg fogja érteni.
2010. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőd, könnyű a dolgod! Nem kell megmondani a másik jelentkezőnek, hogy nem tetszik Neked, csak azt, hogy van barátnőd. Azt a visszautasítást, hogy "bocs, de van barátnőm/barátom", általában az emberek többsége elfogadja. Sokkal jobb, sokkal kevésbé sértő, mint a "bocs, de nem jössz be".
2010. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

csak az igazat mondd de finoman

ez rendes részedről h nem akarod megbántani,de egy kicsit úgyis fájni fog neki,ami természetes

de majd idővel kiheveri

és meg kell érteni h nincs esélye mivvel bnőd van

és jobb is ha nem kavar be

:)

2010. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
nem teccő geca
2010. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Gondolj arra mindig, hogy ha majd 100 év múlva meghalsz, akkor a túlvilágon az angyalok minden egyes lánynak, -akit nem dugtál meg- a p...t az orrodra fogják húzni.Hogy ezt mindenképp elkerüld, én azt ajánlom, hogy ilyen lányos érzelgősködés helyett inkább adandó alkalommal kapd el a rád hajtó lány grabancát, és add meg neki, ami szervezetének és a lelki világának jár!Ne kínozd őt, ne akard hogy szenvedjen, hogy rád gondolva egyedül kelljen masztiznia a sötétben...Hidd el, neki is jó lesz, neked is...A barátnődnek meg nem szükséges tudni róla.Minél több csaj megvan, annál menőbb vagy...Kapd el a s.ggét neki!
2010. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

9:18


Te primitív hülye, remélem elkapsz valami nemi betegséget... A LÁNY NEM EGY TÁRGY, hanem egy érző lény! És életemben nem hallottam ekkora hülyeséget mint amit most mondtál a túlvilágról... Tisztelem annyira a nőket, hogy nem leszek olyan mint TE. Minnél több csajod van, annál menőbb vagy??? Hát, te se a szerelemre gyúrsz haver, csak a szexre. Persze, nagyon fontos a szex is, de szerintem a legfontosabb az, hogy szeressük egymást. Szóval lehet hurrogni, ha nem tetszenek az elveim! :D Úgy döntöttem, finoman közlöm vele, van barátnőm. Ez lesz a legjobb megoldás!

2010. márc. 20. 13:39
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezek után én nem vagyok biztos benne, hogy Te kedves kérdésfelvető, férfi vagy, vagy ha férfi is vagy, akkor inkább a "kisfiú" jelző illik rád.Egy igazi férfinak ugyanis alapesetben csak egy dolog számít, hogy a p..a szorítson oszt jó napot...legfőképp tizen-huszonpár éves korban!!!

A lány valóban nem egy tárgy, hanem egy érző lény, valószínűsítem, ha elkapod, az ugyanannyira fog tetszeni neked is -már ha férfi vagy- mint neki.(Gondolom mind a ketten élvezitek-élveznétek a szexet, és nem vagytok frigiderek...)Ráadásul így legalább segítenél is neki egy picikét, mert nem kellene a egyedül a sötétben rád gondolva böngyörgetni a husiját.Egy szóval: megoldanád a biológiai problémáit.

Ha úgy érzed, hogy csak szerelemből kell és lehet szexelni (bocsika, ne haragudj, szeretkezni) és nem fér bele a Te erkölcsi felfogásodba egy szimpla dugás, akkor vagy nem sűrűn fogsz az életed folyamán p... közelbe jutni, vagy csak egy nőd lesz összesen, és vége.

Ha kihagyod az adandó lehetőségeket, akkor idősebb korodban majd meg fogod bánni, hogy nem élted ki magad.Gondolom 16 évesen még nem szándékozol megnősülni, és nem a nászéjszakádon szeretnél először dugni...még ha mindez egyeseknek -főleg tini csajoknak- olyan romantikusan hangzik, akkor sem.

A te korodban az a menő srác, aki minél több csajjal kever.Nem feltétlenül egy időben, de még az is belefér.


A nemi betegségek felvetéséből is látszik, hogy vagy nőnemű vagy, vagy még kisfiú.Mindenhol lehet kapni óvszert, mindenféle méretben és variációban, nem hinném, hogy nem lehetne elkerülni az ilyesmit, ha épp ettől félsz...javaslom kérdezd meg a szüleidet, ha valami nem tiszta...de inkább apucit.Anyut hagyd ki belőle.

2010. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

15:19


Telibe sz.rom, hogy mit csinálnak más tinik. Megmondom én, hogy mit: halálra piálják magukat, cigiznek, drogoznak, meg még tudom is én hogy mit csinálnak... Részegen belezuhannak egy árokba és széthánnyák magukat annyit piáltak. Szeretek bulizni, de csak normális emberekkel és mértékkel. A férfiasságom pedig valóban meg tudod állapítani onnan a gép elött, igaz, soha a büdös életben nem találkoztunk. :P Tisztában vagyok azzal hogy mi is a szex, meg óvszer, stb... És szerinted mit szólna a csaj, ha ezt mondanám neki: "Jó voltál egy körre, de most már lépj olajra!" Valóban, minden bizonnyal erre vágyik. :P

2010. márc. 20. 15:26
 9/14 A kérdező kommentje:

15:19


Szal azt mondod, egy férfinak CSAKIS az számít hogy puncit nyaljon és dúgjon a csajjal, semmi több? Akkor szerinted mire van a házasság, vazze? Esetleg azért, hogy leragadj annál a csajnál akit szeretsz(Voltál már egyáltalán szerelmes? Gyanítom nem, nem hinném hogy különösebben különbséget teszel két nő között...). És persze azért is van a házasság, hogy rendszeresen szeretkezzenek, tehát a szex a második legfontosabb dolog, az első a szerelem. És mit szólnál ahhoz, ha a barátnőd vagy majd a feleséged ezt mondja: Már nem érdekelsz engem, csak az számít hogy jókat dúgjak, nem érdekel hogy kivel. Magyarúl csalna rendszeresen, bár nem hinném hogy ez különösebben érdekelne téged, hisz had menjen, jön a 2-dik számú lány, aki "pontosan ugyan olyan mint a másik". :P

2010. márc. 20. 16:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Elolvastam a vitát, a Kérdezőnek adok igazat, ő gondolkodik normálisan, ellenlábasa meg egy lúzer. Fogadni mernék arra is, hogy a Kérdezőnek több szexben van része. :P

Mondom, egyszerűen mond azt a csajnak, hogy ne haragudjon, de barátnőd van, akit szeretsz - ez így elmondva nem sértő, hiszen nem azt érezteted vele, hogy ő a nem jó, hanem azt, hogy a barátnőddel már hamarabb kialakult a kapcsolat.

2010. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!