Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan lány szeret, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány szeret, aki nekem nem tetszik. Hogyan tudassam ezt vele hogy a lehető legkissebb fájdalom érje őt? 16ff

Figyelt kérdés
Van barátnőm és ő mégis azt hiszi, lehet nála esélyem. Jó fej csaj, DE SEMMI TÖBB! Hogyan tudassam vele, semmi esélye nálam? Óvni szeretném a lelkét a mély fájdalomtól!
2010. márc. 19. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Nagyon nagy gáz ez az ember,akivel épp vitázol,kedves Kérdező. Igazán büszke lehetsz magadra,hogy fiú létedre,ennyi idősen így gondolkozol! Tartsd meg az efféle gondolkodásmódot! A lánnyal pedig közöld,hogy van barátnőd,meg fogja érteni,hidd el! Ha mégsem,akkor ő is a primitív kategóriába tartozik,és nem érdemes foglalkoznod az érzéseivel,mert aki igazán szeret valakit,akkor azt elengedi,és megérti,hogy másé a szíve. Sok sikert! ;)

18/L

2010. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, mit mondana a csaj, miután megdugtad?Számít ez valamennyire is ha jó volt?Millió egy éjszakás kapcsolat van és senki sem agonizál rajta...Ha mindig azon aggódsz hogy vajon mit fog gondolni a barátnőd, vagy az anyukád, vagy a luvnya aki csak szexre kell, vagy a nagymama esetleg a szomszéd néni, akkor előbb-utóbb be fogsz dilizni...

A házasság nem 16 éveseknek való.Abban a korban az a jó ha valaki még a legyet is megdugja röptében...Egyesek pont abba a hibába esnek bele, hogy már ilyen fiatalon is komoly kapcsolatra vágynak, aztán később meg azon aggódnak, hogy lemaradtak valamiről és hogy nem élték ki magukat.

Én is ilyen fax módon gondolkodtam 16 évesen, fiatal korom ellenére komoly kapcsolatra vágytam, össze is jöttem egy csajjal, minden stimmelt, azt hittem ő az igazi, kihagytam a kínálkozó lehetőségeket miatta és végül mi történt???Két és fél év után szakítottunk, majd ő bepasizott, váltogatta őket mint más a fehérneműt, én meg vertem a fejemet a falba, hogy totál feleslegesen elvesztegettem az életemből két és fél évet, és sokkal jobban jártam volna ha ezalatt az idő alatt inkább bulizok, minden héten beb...ok és hajtom a kiscsajokat a discoban mint a haverok.19 évesen kezdtem el ÉLNI!!!Be is pótoltam mindent rendesen az elmúlt 5 évben!A régi barátnőmmel nem tartom a kapcsolatot, holott néha összefutok vele, egyszer beszélgetni akart velem, hogy kellemes emlékei vannak rólam, meg hogy én voltam az első nála, meg hogy mindig emlékezni fog rám, meg hasonló szentimentális-nyálas csajos szövegek, de amióta közöltem vele, amit feljebb is írtam, hogy csak elvesztegettem feleslegesen az időmet, meg hogy sokkal értelmesebb lett volna ha ahelyett hogy vele járok, inkább hajtom a csajokat a discoban (minden héten másikat) vagy hogy iszogatok a haverokkal...azóta besértődött és nem tárgyal velem...de igazából nincs is szükségem a társaságára.

Remélem most már megérted amit mondok...(Velem vitatkoztál.)

2010. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ó, így már értek mindent. Tipikus, ismerem a fajtádat. Más is jár úgy, hogy csalódik, nem sikerül a kapcsolata, mégsem úgy "dolgozza fel", hogy minden nőhöz így áll... Van átmenet a "nem élte" ki magát és a "minden héten 5 nőt megdug" között is. Ráadásul egy párkapcsolatban is kiélheted magad.
2010. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

23:38


Bár kitartó vita partner vagy, még mindig nem értek veled egyet, sajnálom. :P Mondom, hogy nem tiszteled a nőket és nem teszel különbséget köztük! :) Csak aztán ne csodálkozz ha ők is semmibe fognak venni téged... És egy párkapcsolaton bellűl is lehet sokat szexelni, de ez barátnő függő. Az pedig hogy elhalytottad úgy a régi barátnőd ahogy mondtad, szimpla tahóság. Én a helyében nem hogy nem állnék veled szóba, jól arcon vágtalak volna úgy hogy a fal adja a másikat. :P Mondom, én is szeretnék majd sokat szexelni egy lánnyal, tudom hogy nagyon fontos, már vágyom rá! De szerintem nem az a megoldás, hogy eldobható LEGO embernek tekintem a lányokat. :P Úgy vélem, amit Te vallasz, az a Carpe Diem, ami jó dolog szerintem is, a mának kell élni. Csak én így szeretnék, majd a barátnőmmel. Nézd, a báttyám már 21 éves. Ő is sokat szexelt, rengeteget! De csak néha ment bulizni, úgy 4-5 alkalommal. Mégis, nem maradt le semmiről, marha sokat szexelt a csajaival, szerette őket, boldogok voltak. :P

2010. márc. 21. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!